13-річний аргентинець виграв 900 тисяч доларів на Fortnite World Cup

Тіаго k1nG Лапп посів п'яте місце і розплакався після перемоги

© Twitter. Тіаго k1nG Лапп
Аргентинський гравець Тіаго k1nG Лапп посів п'яте місце в одиночному турнірі Fortnite World Cup і заробив $ 900 тис., А ще $ 50 тис. Він отримав за виступ в парному режимі. Коли він зустрівся з батьком після чемпіонату, то не зміг стримати емоції і від радості розплакався в його обіймах. Зворушливим епізодом поділився журналіст Рід Бреслау в твіттері.

На відео батько гравця піднімає хлопчика і кілька разів каже, що всі ці гроші належать синові.
K1nG почав ігрову кар'єру в грудні 2018 року в команді Sinisters eSports. У червні він перейшов в 9z Team, під тегом якої виступав на Fortnite World Cup. До поїздки на чемпіонат світу він виграв кілька невеликих турнірів в Південній Америці.

Нагадаємо, що переможцями турніру серед дуетом стала пара Aqua і Nyhrox, які заробили 3 мільйони доларів.

Fortnite World Cup пройшов з 26 по 28 липня в Нью-Йорку. Загальний призовий фонд турніру - 30 мільйонів доларів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!