ВІДЕО. Як Карраскаль забив за Рівер Плейт

Нападник львівських «Карпат» тепер феєрить в Аргентині

© Рівер Плейт. Хорхе Карраскаль
Колумбійський нападаючий Хорхе Карраскаль, контракт з яким належить львівським «Карпатам», відзначився за аргентинський клуб «Рівер Плейт».

У матчі 1-го туру аргентинського чемпіонату проти «Архентінос Хуніорс» (1:1) Карраскаль вийшов на заміну на 80-й хвилині і через п'ять хвилин забив гол, який врятував його команду від поразки.

21-річний форвард перейшов в «Карпати» з «Севільї» в 2017 році, а взимку 2019 року львівяни віддали Хорхе в оренду в «Рівер Плейт».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!