Сергій РАФАЇЛОВ: «У Зорі є інтерес до Русина, але травмувався Соль»
Клуб майже домовився про оренду форварда
Генеральний директор «Зорі» Сергій Рафаїлов підтвердив, що клуб хоче орендувати у «Динамо» форварда Назарія Русина, проте домовленості завадила травма Франа Соля.
«У нас є інтерес до Русина, ми домовлялися з «Динамо». Але тут справа в іншому - травмувався Соль. Ми втратили багато часу і тепер знову шукаємо нападника».
«Якщо Русина заявлять на Лігу чемпіонів, то нам не буде сенсу його брати», - зазначив Рафаїлов.
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Футбол
|
30 грудня 2025, 22:42
2
Трансфер Вітао з «Інтернасьонала» у «Фламенго» вийшов на фінішну пряму
Футбол
|
30 грудня 2025, 08:33
2
Все залежить від фактора війни
Футбол
|
30.12.2025, 08:11
Коментарі 7
Популярні
Нові
Старі
лично я очень хочу чтобы всё произошло в хорошем плане и Русин играл бы за Зарю...........................
Динамо вообще не понять. Супрягу в аренду. Русина в аренду. Соль перманентно в лазарете. Ставка на Беседина? Хоть и не забивает, но будет цепляться за мяч?
Беседин и Будковский вне конкуренции. Кто гол забьет, тот из них лучше
Завтра Соль оклигає і в старт, а Русин на лавку. Казав я тобі, хлопче, Назаре: тікай від Хаца, бо пропадеш, бо ніколи при Хаці ти не будеш грати, навіть якщо станеш супер
Я недоумевал зачем Динамо покупает скамеечника Соля и мое недоумение оправдалось на все 100%, пустое место для Динамо и деньги на ветер!
Показати
Приховати
1 відповідь
у "Зари" есть интерес футболистов вообще не покупать
Популярні новини
27.07.2019 21:29