ВІДЕО. Як Яремчук зробив дубль за Гент в Лізі Європи

Гент проводить надрезультативний матч проти Вііторула з Румунії

ВІДЕО. Як Яремчук зробив дубль за Гент в Лізі Європи
© ФК Гент. Роман Яремчук
Український форвард Роман Яремчук зробив дубль за «Гент» у Лізі Європи проти «Вііторулу» з Румунії (6:3, матч триває).

Яремчук спочатку забив з пенальті на 42-й хвилині, а потім відзначився після перерви на 50-й. Крім того, Роман віддав дві гольові передачі в цьому надрезультативному матчі. Дивіться відео голів українця.
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    ua-goahead
      ua-goahead, 26.07.2019 22:36
    0
    Хто нарізав відео з пенальті? жуть
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 26.07.2019 12:22
    +1
    Ukraine_Kiev_Fan, 26.07.2019 10:57
    Игроки, умеющие играть в комбинационный футбол Хацкевичу не подходят под тактику команды
    А там есть тактика? По моему единственное что делает Хац - это расставляет футболист по позициям и гоняет их на тренировках)
    Ukraine_Kiev_Fan
      Ukraine_Kiev_Fan, 26.07.2019 10:57
    +6
    Maks23061981, 26.07.2019 10:48
    А динамо оказался не нужным..
    Игроки, умеющие играть в комбинационный футбол Хацкевичу не подходят под тактику команды
    Maks23061981
      Maks23061981, 26.07.2019 10:48
    0
    А динамо оказался не нужным..
    Lazio
      Lazio, 26.07.2019 07:48
    +8
    Поручик Ржевский, 25.07.2019 23:54
    Видеорежиссёр, по-видимому, страдает проблемой "прерванный половой акт".
    Это тот случай, когда результат (в данном случае, гол) - не важен...
    Шикарний комент... Добавити нічого....
    PFCLviv
      PFCLviv, 26.07.2019 07:36
    +4
    Молодець! Удачі Романе !
    seregka1991
      seregka1991, 26.07.2019 00:09
    +9
    Кастрация)
    Снял бы просто где он радуется уже)
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 25.07.2019 23:54
    +37
    Видеорежиссёр, по-видимому, страдает проблемой "прерванный половой акт".
    Это тот случай, когда результат (в данном случае, гол) - не важен...
    inoj
      inoj, 25.07.2019 23:51
    +26
    Чесно кажучи, так і не побачив як Яремчук зробив дубль. В обох роликах м'яч так і не переткнув лінію. (Тут має бути палець вниз)
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 25.07.2019 23:44
    +9
    Командний гравець, молодчинка!
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 25.07.2019 23:54
    +37
    Видеорежиссёр, по-видимому, страдает проблемой "прерванный половой акт".
    Это тот случай, когда результат (в данном случае, гол) - не важен...
    inoj
      inoj, 25.07.2019 23:51
    +26
    Чесно кажучи, так і не побачив як Яремчук зробив дубль. В обох роликах м'яч так і не переткнув лінію. (Тут має бути палець вниз)
    seregka1991
      seregka1991, 26.07.2019 00:09
    +9
    Кастрация)
    Снял бы просто где он радуется уже)
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 25.07.2019 23:44
    +9
    Командний гравець, молодчинка!
    Lazio
      Lazio, 26.07.2019 07:48
    +8
    Поручик Ржевский, 25.07.2019 23:54
    Видеорежиссёр, по-видимому, страдает проблемой "прерванный половой акт".
    Это тот случай, когда результат (в данном случае, гол) - не важен...
    Шикарний комент... Добавити нічого....
    Ukraine_Kiev_Fan
      Ukraine_Kiev_Fan, 26.07.2019 10:57
    +6
    Maks23061981, 26.07.2019 10:48
    А динамо оказался не нужным..
    Игроки, умеющие играть в комбинационный футбол Хацкевичу не подходят под тактику команды
    PFCLviv
      PFCLviv, 26.07.2019 07:36
    +4
    Молодець! Удачі Романе !
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 26.07.2019 12:22
    +1
    Ukraine_Kiev_Fan, 26.07.2019 10:57
    Игроки, умеющие играть в комбинационный футбол Хацкевичу не подходят под тактику команды
    А там есть тактика? По моему единственное что делает Хац - это расставляет футболист по позициям и гоняет их на тренировках)
    ua-goahead
      ua-goahead, 26.07.2019 22:36
    0
    Хто нарізав відео з пенальті? жуть
    Maks23061981