| Оновлено 24 липня 2019, 22:40
3958
5

Карпати переграли Шевардені в своєму останньому матчі міжсезоння

Обидва голи в першому таймі забив секретний гравець, який перебуває на перегляді

3958
5
ФК Карпати Львів
Львівські «Карпати» провели свій останній товариський матч перед початком сезону 2019/2020 проти грузинської команди «Шевардені-1906» з міста Тбілісі. Львів'яни здобули перемогу з рахунком 2:1. Обидва голи у них в першому таймі забив секретний гравець, який перебуває на перегляді.

Товариський матч

24 липня, Львів, стадіон «Україна»

«Карпати» (Львів, Україна) – «Шевардені-1906» (Тбілісі, Грузія) – 2:1

«Карпати» (перший тайм): Підківка, Мартінс, Ковтун, Вакуленко (Прце), Якимець, Вербний, Кльоц (Козак), Лейоус, Ді Франко, Карпенко, гравець на перегляді.

«Карпати» (другий тайм): Підківка (Кудрик), Мартінс (Харжевський), Ковтун (Веремеєнко), Прце, Якимець (гравець на перегляді), Вербний (Могамед), Козак, Ді Франко, Ременюк, Карпенко (Дубінчак), гравець на перегляді (Толочко).

Наступний матч львівські «Карпати» проведуть проти київського «Динамо» в рамках 1-го туру української Прем'єр-ліги в середу, 31 липня, о 19:30 на стадіоні «Україна».