Жеребкування третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів. LIVE

Київське «Динамо» дізнається першого суперника в єврокубках

Жеребкування третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів. LIVE
© УЄФА
У понеділок, 22 липня, в Ньоні відбудеться жеребкування третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів УЄФА. Час початку заходу - о 13:00 за Києвом.
 
На даному етапі в боротьбу вступить київське «Динамо», яке буде йти по Шляху представників ліг.
 
Кияни будуть в числі сіяних, також як «Порту», ​​«Базель» і «Олімпіакос». Потенційні суперники киян: «Брюгге» (Бельгія), «Істанбул Башакшехір» (Туреччина) і ЛАСК (Австрія). У списку несіяних знаходиться і «Краснодар», але українські та російські клуби будуть розведені по різних парах.
 
Слідкувати за жеребкуванням можна тут.
 
В Шляху чемпіонів змагатимуться наступні колективи:
Сіяні: «Аякс», «Копенгаген», «Селтік» / «Нимме Калью», «Динамо Загреб» / «Сабуртало», БАТЕ / «Русенборг», АПОЕЛ / «Сутьєска».
Несіяні: ПАОК, «Карабах» / «Дандолк», «Марібор» / АІК, «Црвена Звезда» / ХІК, «Маккабі Тель-Авів» / ЧФР, «Валлетта» / «Ференцварош».
 
Команди, що програли на даній стадії, продовжать боротьбу на груповому етапі Ліги Європи.
 
Перші матчі третього відбіркового раунду ЛЧ відбудуться 6/7 серпня, матчі-відповіді - 13 числа того ж місяця.
 
Нагадаємо, третього серпня «Динамо» зіграє поєдинок другого туру УПЛ проти ФК «Львів» на виїзді.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 22.07.2019 14:32
    +1
    Penalty, 22.07.2019 13:19 0
    Брюгге - лучший вариант - можно будет сразу сосредоточиться на ЧУ.....
    ні, тому що ще є Ліга Європи
    миша врубель
    миша врубель, 22.07.2019 13:32
    0
    нужно у футболе разбираца физика настрой и выдержка футболиста ириск получить травму
    миша врубель
    миша врубель, 22.07.2019 13:30
    +1
    з шахтером в кубке выберут лутшых игроков здвох составов и они сыграють за кубок
    Cityzen83
      Cityzen83, 22.07.2019 13:22
    +2
    Паоку и Краснодару очень повезло -:
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 22.07.2019 13:19
    -3
    R.I.P Динамо
    Penalty
    online
      Penalty, 22.07.2019 13:19
    -1
    Брюгге - лучший вариант - можно будет сразу сосредоточиться на ЧУ.....
    Sunrise
      Sunrise, 22.07.2019 13:18
    0
    Лучше бы австрийцы. Но это на бумаге. Удачи Динамо!
    vitaha33
      vitaha33, 22.07.2019 13:17
    -2
    Впевнений був що буде Брюгге, Соболь як карма ))
    В теперішньому стані без Циганкова шансів мало
    Penalty
    online
      Penalty, 22.07.2019 13:17
    -1
    После Колоса соперник не имеет значения......
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 22.07.2019 13:16
    +3
    Брюгге
    Istm
    online
      Istm, 22.07.2019 13:16
    -2
    вообщем, для текущего Динамо - хана.
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 22.07.2019 12:24
    -6
    австріяки найкращий варіант. Хоча, груповий етап вже в кишені ДК
    DK1961
      DK1961, 22.07.2019 12:15
    -1
    С кем бы не играли - с физруком сезон пропащий. СУРКИС ТЫ - СВОЛОЧЬ! Уже писал об этом.
    Vgfxdr Jgvv
      Vgfxdr Jgvv, 22.07.2019 12:09
    +2
    Этот этап пройти должны, наверняка со скрипом конечно, но должны, а вот дальше ...
    Andre Andre
      Andre Andre, 22.07.2019 11:40
    +1
    Petro Melnyk, 22.07.2019 10:27
    Де можна пряму трансляцію побачити? Киньте посилання хто має!
    ru.uefa.com
    Павел Рева
      Павел Рева, 22.07.2019 11:31
    +3
    Petro Melnyk, 22.07.2019 10:27
    Де можна пряму трансляцію побачити? Киньте посилання хто має!
    На оф. сайте УЕФА всегда показывают.
    Petro Melnyk
      Petro Melnyk, 22.07.2019 10:27
    0
    Де можна пряму трансляцію побачити? Киньте посилання хто має!
    Istm
    online
      Istm, 21.07.2019 23:00
    -4
    судя по контрольным матчам, состояние команды такое, что вряд ли смогут пройти дальше, хто б не попался.
    даже в ЛЕ перспектив мало.
    Forever_young_13
      Forever_young_13, 21.07.2019 22:55
    -3
    common_sense, 21.07.2019 22:45
    надо быстро вылететь и не мучаться
    Ну это надо прожеребиться на Брюгге
    common_sense
      common_sense, 21.07.2019 22:45
    -9
    надо быстро вылететь и не мучаться
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 22.07.2019 13:16
    +3
    Брюгге
    Павел Рева
      Павел Рева, 22.07.2019 11:31
    +3
    Petro Melnyk, 22.07.2019 10:27
    Де можна пряму трансляцію побачити? Киньте посилання хто має!
    На оф. сайте УЕФА всегда показывают.
    Cityzen83
      Cityzen83, 22.07.2019 13:22
    +2
    Паоку и Краснодару очень повезло -:
    Vgfxdr Jgvv
      Vgfxdr Jgvv, 22.07.2019 12:09
    +2
    Этот этап пройти должны, наверняка со скрипом конечно, но должны, а вот дальше ...
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 22.07.2019 14:32
    +1
    Penalty, 22.07.2019 13:19 0
    Брюгге - лучший вариант - можно будет сразу сосредоточиться на ЧУ.....
    ні, тому що ще є Ліга Європи
    миша врубель
    миша врубель, 22.07.2019 13:30
    +1
    з шахтером в кубке выберут лутшых игроков здвох составов и они сыграють за кубок
    Andre Andre
      Andre Andre, 22.07.2019 11:40
    +1
    Petro Melnyk, 22.07.2019 10:27
    Де можна пряму трансляцію побачити? Киньте посилання хто має!
    ru.uefa.com
    миша врубель
    миша врубель, 22.07.2019 13:32
    0
    нужно у футболе разбираца физика настрой и выдержка футболиста ириск получить травму
    Sunrise
    online
      Sunrise, 22.07.2019 13:18
    0
    Лучше бы австрийцы. Но это на бумаге. Удачи Динамо!
    Petro Melnyk
      Petro Melnyk, 22.07.2019 10:27
    0
    Де можна пряму трансляцію побачити? Киньте посилання хто має!