Ювентус поступився Тоттенхему в Міжнародному кубку чемпіонів

Перемогу «шпорами» приніс гол Гаррі Кейна з центру поля

7272
2
ФК Тоттенхем. Гаррі Кейн
Лондонський «Тоттенхем Хотспур» обіграв туринський «Ювентус» з рахунком 3:2 в матчі Міжнародного кубка чемпіонів. За чемпіона Італії в цьому матчі дебютував 19-річний екс-капітан «Аякса» Маттейс де Лігт, в складі «шпор» - хавбек Тангі Ндомбеле.

За «Ювентус» голами відзначилися Гонсало Ігуаїн і Кріштіану Роналду, в складі «Тоттенхема» забиті м'ячі в активі Еріка Ламели, Лукаса Моури і Гаррі Кейна. Гол Кейна з центру поля в компенсований до другого тайму час став переможним для «шпор».

«Ювентус» – «Тоттенхем» – 2:3
Голи: 0:1 – 30 Ламела, 1:1 – 56 Ігуаїн, 2:1 – 60 Роналду, 2:2 – 65 Лукас Моура, 2:3 – 90 Кейн.

«Ювентус» – Буффон (Шченсни, 46), Ругані (Демірал, 46), Де Шильо, Бонуччі (де Лігт, 63), Жоау Канселу, Матюїді (Кастанос, 76), Джан (Рабьо, 46), П'яніч (Мураторе, 76), Бернардескі, Манджукіч (Ігуаїн, 46), Роналду (Матеус Перейра, 63).
«Тоттенхем» – Гассаніга, Танганга (Вертонген, 46), Вокер-Пітерс (Марш, 71), Алдервейрелд (Фойт, 46), Скіпп (Боуден, 90), Георгіу (Вайт, 71), Аллі (Сіссоко, 46), Ламела (Ндомбеле, 63), Вінкс (Роулз, 63), Перротт (Кейн, 46), Сон Хин Мін (Лукас Моура, 46).

У наступному матчі «Ювентус» 24 липня зіграє з міланським «Інтером», а «Тоттенхем» на наступний день зустрінеться з «Манчестер Юнайтед».