Клуб з Донецька продовжив свою безвиграшну серію на зборах до 4 матчів

1812
0
ФК Олімпік Донецьк
Донецький «Олімпік» і краматорський «Авангард» провели контрольний поєдинок під час літніх зборів.

Перший тайм закінчився з мінімальною перевагою першолігової команди, яка змогла двічі засмутити Бетіма Альімі. Більш того, в середині тайму при рахунку 1:1 сербський голкіпер «Олімпіка» відбив удар з одинадцятиметровий позначки від екс-гравця «Олімпіка» Сергія Матяжа.

Гол у складі донецької команди на рахунку Тейшейри. Француз забив ударом головою після подачі зі штрафного від Політило.

У другій половині зустрічі обидва тренери провели ряд замін, проте на рахунку це ніяк не позначилося. Донеччани мали ряд можливостей, щоб відігратися, але на завершальній стадії футболістам «Одімпіка» не вистачало точності.

У підсумку 1: 2 - «Олімпік» програв «Авангарду» в контрольному поєдинку і продовжив свою безвиграшну серію на зборах до 4 матчів. Наступний спаринг «олімпійці» зіграють проти харківського «Металіста» 19 липня.