Богдан БЛАВАЦЬКИЙ: «На експерименти вже немає часу»

Головний тренер «городян» поскаржився на відсутність часу і гравців

1632
1
ФК Львів

Наставник «Львова» прокоментував поразку «Прикарпаттю» (0:2) в контрольному матчі.

«У першому таймі ми грали добре до пропущеного м'яча. Спробували нову тактичну схему в цьому спарингу. Мали три можливості для взяття воріт - дві у Ренана і одна у Алваро. На жаль, жодної не реалізували.

Припустилися помилки в своїй штрафній і привезли в свої ворота абсолютно непотрібний 11-метровий удар. Після того, можна сказати, розсипалися. Можливо, думали, що легко обіграємо «Прикарпаття» і недооцінили суперника.

У другому таймі команда діяла дещо хаотично. Мабуть, далася взнаки втома через інтенсивність тренувального процесу на зборі. До того ж, не всі виконавці грали на звичних для себе позиціях, ми кілька експериментували з гравцями і позиціями в цьому спарингу.

Можна тільки скаржитися на нереалізацію власних гольових моментів. Їх було достатньо. Не було тієї потужності в атаці, яку хотілося б бачити. Також отримали привід задуматися над тим, кого в подальшому використовувати в центрі поля.