Савчук і Федина з третім результатом вийшли до фіналу

В технічній програмі дуетів артистичного плавання вони посідають третє місце

1681
0
Сьогодні у південнокорейському місті Кванджу стартував чемпіонат світу з водних видів спорту. Відкрили його спортсменки артистичного (синхронного) плавання. У технічній програмі дуетів всього взяли участь представники 45 країн.

Українська пара у складі харків'янок Анастасії Савчук та Марти Федіної після виконання своєї програми з результатом 92.0610 опинилась на третьому місці. Наші дівчата пропустили вперед лише спортсменок з Росії (Світлану Колесніченко і Світлану Ромашину) 95.9501, а також Китаю (Вен Ян Сун і Ху Чен Хуанг) 93.4148. Позаду з невеликим відставанням синхроністки з Японії (Мегумі Йошида і Юкіко Інуї) 91.9210.

Саме ці чотири дуети поведуть боротьбу за медалі 14 липня. Всього у фіналі виступлять 9 пар, що пройшли кваліфікацію.

У соло в технічній програми Марта Федина перед фіналом, який відбудеться завтра 13 липня, посідає четверте місце.