Андрій ЛУНІН: «Не знаю, куди можна подіти гроші»

Український воротар «Реала» в Іспанії витрачає €6000 на місяць

Андрій ЛУНІН: «Не знаю, куди можна подіти гроші»
© ФК Реал Мадрид. Андрій Лунін
20-річний голкіпер «Реала» і збірної України Андрій Лунін розповів про свій бюджет в Іспанії.
 
- Скільки витрачаєш грошей на місяць?
- Я не знаю, я їх і так не витрачаю. €6000 на місяць виходить, це разом з орендою. €1500 ця квартира виходить на місяць повністю. Заправитися... Я заправляюся два рази на місяць по €70. Раз в тиждень ми в ресторан вибираємося. На двох це €120-150. Чотири рази — €600. Разом €2200, так? У нас €2000 на харчування йде. Тому що на базі я не снідаю. Обідаю на базі, це обов'язково. У «Леганесі» вони контролюють харчування. Вечеряю вдома. Це €4500 за все. Ну і €1500 на речі. Сподобалося — захотів і взяв. По концертах, по клубах... Навіть не уявляю. Я не знаю, куди можна гроші дівати, чесно. Машини собі кожен місяць не купую. Я купив, сезон відкатав, і я в захваті, мені подобається. Може бути, хочу взяти собі в Іспанії Infiniti FX-37 з других рук.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ОТДУШИВДУШУ

(20 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Сергей Соколов
      Сергей Соколов, 12.07.2019 10:31
    +2
    pavel85, 12.07.2019 01:02
    Не справедливо получается .6000евро тратит в месяц один..а в Украине на эти деньги живет 35 человек ..при том что каждый из этих 35 пашит или на стройке или на заводе по 12часов.Получается люди не те профессии выберают? Всем пора идти в футбол?)))Справедливости нет вообще.Я молчу за зарплаты Месси и Неймара на их одну зарплату можно города кормить.Люди в Индии без воды умирают а футболисты не знают какую машину купить,меняют их как носки.
    Если этот человек из Украины будет одним из лучших специалистов в своей отрасли и его возьмёт к себе на работу самое успешное предприятия в мире, поверь, он будешь зарабатывать гораздо больше 6000 евро в месяц.
    vismut58
      vismut58, 12.07.2019 08:56
    -3
    yan2018, 12.07.2019 08:53
    Ну допустим на стройке в Киеве люди намного более 170 евро получают. Так едте в Европу, там строители от 3000 евро зарабатывают.
    А куда ехать пенсионерам с 1564 грн в месяц? Сразу на кладбище? Так хочется ещё футбол посмотреть
    yan2018
      yan2018, 12.07.2019 08:53
    -1
    pavel85, 12.07.2019 01:02
    Не справедливо получается .6000евро тратит в месяц один..а в Украине на эти деньги живет 35 человек ..при том что каждый из этих 35 пашит или на стройке или на заводе по 12часов.Получается люди не те профессии выберают? Всем пора идти в футбол?)))Справедливости нет вообще.Я молчу за зарплаты Месси и Неймара на их одну зарплату можно города кормить.Люди в Индии без воды умирают а футболисты не знают какую машину купить,меняют их как носки.
    Ну допустим на стройке в Киеве люди намного более 170 евро получают. Так едте в Европу, там строители от 3000 евро зарабатывают.
    vismut58
      vismut58, 12.07.2019 08:52
    -7
    Отправляй в Луганск детям...
    Муґунот Уух
      Муґунот Уух, 12.07.2019 08:49
    +1
    pavel85, 12.07.2019 01:02
    Не справедливо получается .6000евро тратит в месяц один..а в Украине на эти деньги живет 35 человек ..при том что каждый из этих 35 пашит или на стройке или на заводе по 12часов.Получается люди не те профессии выберают? Всем пора идти в футбол?)))Справедливости нет вообще.Я молчу за зарплаты Месси и Неймара на их одну зарплату можно города кормить.Люди в Индии без воды умирают а футболисты не знают какую машину купить,меняют их как носки.
    не один, а на двоих:
    "Раз в тиждень МИ в ресторан вибираємося. На ДВОХ це €120-150. ...У НАС €2000 на харчування йде"
    common_sense
    online
      common_sense, 12.07.2019 08:03
    -4
    зеленая вата
    stopor2016
    stopor2016, 12.07.2019 07:36
    +7
    pavel85, 12.07.2019 01:02
    Не справедливо получается .6000евро тратит в месяц один..а в Украине на эти деньги живет 35 человек ..при том что каждый из этих 35 пашит или на стройке или на заводе по 12часов.Получается люди не те профессии выберают? Всем пора идти в футбол?)))Справедливости нет вообще.Я молчу за зарплаты Месси и Неймара на их одну зарплату можно города кормить.Люди в Индии без воды умирают а футболисты не знают какую машину купить,меняют их как носки.
    Жаба по утрам приходит , или прямо в пазухе живёт ?
    poltavaonelove
      poltavaonelove, 12.07.2019 07:20
    +4
    pavel85, 12.07.2019 01:02
    Не справедливо получается .6000евро тратит в месяц один..а в Украине на эти деньги живет 35 человек ..при том что каждый из этих 35 пашит или на стройке или на заводе по 12часов.Получается люди не те профессии выберают? Всем пора идти в футбол?)))Справедливости нет вообще.Я молчу за зарплаты Месси и Неймара на их одну зарплату можно города кормить.Люди в Индии без воды умирают а футболисты не знают какую машину купить,меняют их как носки.
    Нет справедливости - это очень субъективное понятие. В мире всё закономерно, всё имеет свои причины, говорить о не справедливости глупо.
    mishanyavin
    mishanyavin, 12.07.2019 04:22
    +7
    Що за дика нація ? Як тільки хтось починає заробляти більше , тут же починають рахувати кількість голодних індусів ... Ви краще з цим питанням до зірок Болівуду ідіть . Там деякі актори заробляють суми більші, ніж бюджет Києва і області разом узятих
    mishanyavin
    mishanyavin, 12.07.2019 04:16
    +5
    pavel85, 12.07.2019 01:02
    Не справедливо получается .6000евро тратит в месяц один..а в Украине на эти деньги живет 35 человек ..при том что каждый из этих 35 пашит или на стройке или на заводе по 12часов.Получается люди не те профессии выберают? Всем пора идти в футбол?)))Справедливости нет вообще.Я молчу за зарплаты Месси и Неймара на их одну зарплату можно города кормить.Люди в Индии без воды умирают а футболисты не знают какую машину купить,меняют их как носки.
    За ті емоції , що Лунін і Ко подарували мені на ЧС , хочеться , щоб уже в найближчому майбутньому він купив собі Інфініті , причому нову , а не б/у. Як і решта хлопців із тієї команди.
    mishanyavin
    mishanyavin, 12.07.2019 04:11
    +3
    pavel85, 12.07.2019 01:02
    Не справедливо получается .6000евро тратит в месяц один..а в Украине на эти деньги живет 35 человек ..при том что каждый из этих 35 пашит или на стройке или на заводе по 12часов.Получается люди не те профессии выберают? Всем пора идти в футбол?)))Справедливости нет вообще.Я молчу за зарплаты Месси и Неймара на их одну зарплату можно города кормить.Люди в Индии без воды умирают а футболисты не знают какую машину купить,меняют их как носки.
    так не дивись футбол просто , і футболісти не будуть багатіти . Не слухай музику , не дивись кіно , ночуй в палатці , коли подорожуєш , не ходи і заборони рідним сауни , салони краси , кінотеатри , театри , концерти . Вони ж усі заробляють більше , ніж робочий народ .
    VoOne1983
    online
    VoOne1983, 12.07.2019 03:27
    +12
    pavel85, 12.07.2019 01:02
    Не справедливо получается .6000евро тратит в месяц один..а в Украине на эти деньги живет 35 человек ..при том что каждый из этих 35 пашит или на стройке или на заводе по 12часов.Получается люди не те профессии выберают? Всем пора идти в футбол?)))Справедливости нет вообще.Я молчу за зарплаты Месси и Неймара на их одну зарплату можно города кормить.Люди в Индии без воды умирают а футболисты не знают какую машину купить,меняют их как носки.
    А чого не справедливо???? Футболісти створюють продукт, який дуже гарно продається. Клуби заробляють гроші і відповідно платять зарплати. Коли Роналду перейшов до Ювентуса за не пам‘ятаю скільки мільйонів, всі слину пускали, шо він тих грошей не вартий. Може він і не вартий, але Ювентус своє відбив моментально на продажу спортивної атрибутики. Перестаньте всі ходити на стадіони, купляти клубну атрибутику, підписуватись на спортивні канали і їх зарплата одразу впаде. Тіки ж легше язиком тріпати і чужі гроші рахувати. Вони не крадуть, аони чесно заробляють. А те що їм так платять, то їм що - відмовлятись????
    Lion
      Lion, 12.07.2019 02:55
    +15
    pavel85, 12.07.2019 01:02
    Не справедливо получается .6000евро тратит в месяц один..а в Украине на эти деньги живет 35 человек ..при том что каждый из этих 35 пашит или на стройке или на заводе по 12часов.Получается люди не те профессии выберают? Всем пора идти в футбол?)))Справедливости нет вообще.Я молчу за зарплаты Месси и Неймара на их одну зарплату можно города кормить.Люди в Индии без воды умирают а футболисты не знают какую машину купить,меняют их как носки.
    Как вы все любите чужие деньги считать, так иди заработай милион и отдай в Индию.
    digital_summer
    online
      digital_summer, 12.07.2019 01:12
    +8
    pavel85, 12.07.2019 01:02
    Не справедливо получается .6000евро тратит в месяц один..а в Украине на эти деньги живет 35 человек ..при том что каждый из этих 35 пашит или на стройке или на заводе по 12часов.Получается люди не те профессии выберают? Всем пора идти в футбол?)))Справедливости нет вообще.Я молчу за зарплаты Месси и Неймара на их одну зарплату можно города кормить.Люди в Индии без воды умирают а футболисты не знают какую машину купить,меняют их как носки.
    Профессиональный спорт - это сфера развлечений, в которой испокон веков веселее, сытнее и богаче работалось, чем в ремесле
    pavel85
      pavel85, 12.07.2019 01:02
    -18
    Не справедливо получается .6000евро тратит в месяц один..а в Украине на эти деньги живет 35 человек ..при том что каждый из этих 35 пашит или на стройке или на заводе по 12часов.Получается люди не те профессии выберают? Всем пора идти в футбол?)))Справедливости нет вообще.Я молчу за зарплаты Месси и Неймара на их одну зарплату можно города кормить.Люди в Индии без воды умирают а футболисты не знают какую машину купить,меняют их как носки.
    digital_summer
    online
      digital_summer, 12.07.2019 00:42
    +9
    jimmi, 12.07.2019 00:29
    Не дай бог - это про Алиева, а у Милевского всё хорошо. И бабло есть, и команда, и будущее в виде эксперта на каком то канале.
    Главное качество Милевского - он излучает позитив, а такие люди никогда не пропадут.
    jimmi
      jimmi, 12.07.2019 00:29
    +7
    Andy_P, 12.07.2019 00:06
    Тьфу, тьфу, тьфу, не дай БОГ...
    Не дай бог - это про Алиева, а у Милевского всё хорошо. И бабло есть, и команда, и будущее в виде эксперта на каком то канале.
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 12.07.2019 00:29
    +11
    Главное не смотреть инстаграмы всяких роналду и неймаров, да и морозючки тоже))) а так все норм, держись Андрюха, деньги есть)))
    Stringer Bell
      Stringer Bell, 12.07.2019 00:13
    +5
    С такими вопросами надо к нашим политикам
    Andy_P
    online
      Andy_P, 12.07.2019 00:06
    +7
    Pereira, 11.07.2019 23:41
    Ему нужен курс лечения доктора Милевского
    Тьфу, тьфу, тьфу, не дай БОГ...
    Lion
      Lion, 12.07.2019 02:55
    +15
    pavel85, 12.07.2019 01:02
    Не справедливо получается .6000евро тратит в месяц один..а в Украине на эти деньги живет 35 человек ..при том что каждый из этих 35 пашит или на стройке или на заводе по 12часов.Получается люди не те профессии выберают? Всем пора идти в футбол?)))Справедливости нет вообще.Я молчу за зарплаты Месси и Неймара на их одну зарплату можно города кормить.Люди в Индии без воды умирают а футболисты не знают какую машину купить,меняют их как носки.
    Как вы все любите чужие деньги считать, так иди заработай милион и отдай в Индию.
    Pereira
      Pereira, 11.07.2019 23:41
    +14
    Ему нужен курс лечения доктора Милевского
    VoOne1983
    online
    VoOne1983, 12.07.2019 03:27
    +12
    pavel85, 12.07.2019 01:02
    Не справедливо получается .6000евро тратит в месяц один..а в Украине на эти деньги живет 35 человек ..при том что каждый из этих 35 пашит или на стройке или на заводе по 12часов.Получается люди не те профессии выберают? Всем пора идти в футбол?)))Справедливости нет вообще.Я молчу за зарплаты Месси и Неймара на их одну зарплату можно города кормить.Люди в Индии без воды умирают а футболисты не знают какую машину купить,меняют их как носки.
    А чого не справедливо???? Футболісти створюють продукт, який дуже гарно продається. Клуби заробляють гроші і відповідно платять зарплати. Коли Роналду перейшов до Ювентуса за не пам‘ятаю скільки мільйонів, всі слину пускали, шо він тих грошей не вартий. Може він і не вартий, але Ювентус своє відбив моментально на продажу спортивної атрибутики. Перестаньте всі ходити на стадіони, купляти клубну атрибутику, підписуватись на спортивні канали і їх зарплата одразу впаде. Тіки ж легше язиком тріпати і чужі гроші рахувати. Вони не крадуть, аони чесно заробляють. А те що їм так платять, то їм що - відмовлятись????
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 12.07.2019 00:29
    +11
    Главное не смотреть инстаграмы всяких роналду и неймаров, да и морозючки тоже))) а так все норм, держись Андрюха, деньги есть)))
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 12.07.2019 00:01
    +11
    Ноги всю жизнь кормить не будут - пора думать об этом уже сейчас.
    digital_summer
    online
      digital_summer, 12.07.2019 00:42
    +9
    jimmi, 12.07.2019 00:29
    Не дай бог - это про Алиева, а у Милевского всё хорошо. И бабло есть, и команда, и будущее в виде эксперта на каком то канале.
    Главное качество Милевского - он излучает позитив, а такие люди никогда не пропадут.
    digital_summer
    online
      digital_summer, 12.07.2019 01:12
    +8
    pavel85, 12.07.2019 01:02
    Не справедливо получается .6000евро тратит в месяц один..а в Украине на эти деньги живет 35 человек ..при том что каждый из этих 35 пашит или на стройке или на заводе по 12часов.Получается люди не те профессии выберают? Всем пора идти в футбол?)))Справедливости нет вообще.Я молчу за зарплаты Месси и Неймара на их одну зарплату можно города кормить.Люди в Индии без воды умирают а футболисты не знают какую машину купить,меняют их как носки.
    Профессиональный спорт - это сфера развлечений, в которой испокон веков веселее, сытнее и богаче работалось, чем в ремесле
    stopor2016
    stopor2016, 12.07.2019 07:36
    +7
    pavel85, 12.07.2019 01:02
    Не справедливо получается .6000евро тратит в месяц один..а в Украине на эти деньги живет 35 человек ..при том что каждый из этих 35 пашит или на стройке или на заводе по 12часов.Получается люди не те профессии выберают? Всем пора идти в футбол?)))Справедливости нет вообще.Я молчу за зарплаты Месси и Неймара на их одну зарплату можно города кормить.Люди в Индии без воды умирают а футболисты не знают какую машину купить,меняют их как носки.
    Жаба по утрам приходит , или прямо в пазухе живёт ?
    mishanyavin
    mishanyavin, 12.07.2019 04:22
    +7
    Що за дика нація ? Як тільки хтось починає заробляти більше , тут же починають рахувати кількість голодних індусів ... Ви краще з цим питанням до зірок Болівуду ідіть . Там деякі актори заробляють суми більші, ніж бюджет Києва і області разом узятих
    jimmi
      jimmi, 12.07.2019 00:29
    +7
    Andy_P, 12.07.2019 00:06
    Тьфу, тьфу, тьфу, не дай БОГ...
    Не дай бог - это про Алиева, а у Милевского всё хорошо. И бабло есть, и команда, и будущее в виде эксперта на каком то канале.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 12.07.2019 00:06
    +7
    Pereira, 11.07.2019 23:41
    Ему нужен курс лечения доктора Милевского
    Тьфу, тьфу, тьфу, не дай БОГ...
    mishanyavin
    mishanyavin, 12.07.2019 04:16
    +5
    pavel85, 12.07.2019 01:02
    Не справедливо получается .6000евро тратит в месяц один..а в Украине на эти деньги живет 35 человек ..при том что каждый из этих 35 пашит или на стройке или на заводе по 12часов.Получается люди не те профессии выберают? Всем пора идти в футбол?)))Справедливости нет вообще.Я молчу за зарплаты Месси и Неймара на их одну зарплату можно города кормить.Люди в Индии без воды умирают а футболисты не знают какую машину купить,меняют их как носки.
    За ті емоції , що Лунін і Ко подарували мені на ЧС , хочеться , щоб уже в найближчому майбутньому він купив собі Інфініті , причому нову , а не б/у. Як і решта хлопців із тієї команди.
    Stringer Bell
      Stringer Bell, 12.07.2019 00:13
    +5
    С такими вопросами надо к нашим политикам
    poltavaonelove
      poltavaonelove, 12.07.2019 07:20
    +4
    pavel85, 12.07.2019 01:02
    Не справедливо получается .6000евро тратит в месяц один..а в Украине на эти деньги живет 35 человек ..при том что каждый из этих 35 пашит или на стройке или на заводе по 12часов.Получается люди не те профессии выберают? Всем пора идти в футбол?)))Справедливости нет вообще.Я молчу за зарплаты Месси и Неймара на их одну зарплату можно города кормить.Люди в Индии без воды умирают а футболисты не знают какую машину купить,меняют их как носки.
    Нет справедливости - это очень субъективное понятие. В мире всё закономерно, всё имеет свои причины, говорить о не справедливости глупо.
    mishanyavin
    mishanyavin, 12.07.2019 04:11
    +3
    pavel85, 12.07.2019 01:02
    Не справедливо получается .6000евро тратит в месяц один..а в Украине на эти деньги живет 35 человек ..при том что каждый из этих 35 пашит или на стройке или на заводе по 12часов.Получается люди не те профессии выберают? Всем пора идти в футбол?)))Справедливости нет вообще.Я молчу за зарплаты Месси и Неймара на их одну зарплату можно города кормить.Люди в Индии без воды умирают а футболисты не знают какую машину купить,меняют их как носки.
    так не дивись футбол просто , і футболісти не будуть багатіти . Не слухай музику , не дивись кіно , ночуй в палатці , коли подорожуєш , не ходи і заборони рідним сауни , салони краси , кінотеатри , театри , концерти . Вони ж усі заробляють більше , ніж робочий народ .
    Сергей Соколов
      Сергей Соколов, 12.07.2019 10:31
    +2
    pavel85, 12.07.2019 01:02
    Не справедливо получается .6000евро тратит в месяц один..а в Украине на эти деньги живет 35 человек ..при том что каждый из этих 35 пашит или на стройке или на заводе по 12часов.Получается люди не те профессии выберают? Всем пора идти в футбол?)))Справедливости нет вообще.Я молчу за зарплаты Месси и Неймара на их одну зарплату можно города кормить.Люди в Индии без воды умирают а футболисты не знают какую машину купить,меняют их как носки.
    Если этот человек из Украины будет одним из лучших специалистов в своей отрасли и его возьмёт к себе на работу самое успешное предприятия в мире, поверь, он будешь зарабатывать гораздо больше 6000 евро в месяц.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 12.07.2019 08:49
    +1
    pavel85, 12.07.2019 01:02
    Не справедливо получается .6000евро тратит в месяц один..а в Украине на эти деньги живет 35 человек ..при том что каждый из этих 35 пашит или на стройке или на заводе по 12часов.Получается люди не те профессии выберают? Всем пора идти в футбол?)))Справедливости нет вообще.Я молчу за зарплаты Месси и Неймара на их одну зарплату можно города кормить.Люди в Индии без воды умирают а футболисты не знают какую машину купить,меняют их как носки.
    не один, а на двоих:
    "Раз в тиждень МИ в ресторан вибираємося. На ДВОХ це €120-150. ...У НАС €2000 на харчування йде"