Мессі можуть на 2 роки відсторонити від виступів за збірну

Зіркового аргентинця можуть жорстко покарати за скандал на Кубку Америки

Мессі можуть на 2 роки відсторонити від виступів за збірну
© Twitter. Ліонель Мессі
Лідера збірної Аргентини Ліонеля Мессі на два роки можуть відсторонити від виступів за національну команду в зв'язку з критикою і звинуваченнями в корупції Південноамериканської конфедерації футболу (КОНМЕБОЛ).
 
Статут організації забороняє будь-яким способом ображати її або її співробітників. Тому КОМНЕБОЛ може дискваліфікувати Мессі на два роки.
 
Ще не відомо, чи стануть функціонери організації користуватися можливістю усунути гравця. Якщо КОНМЕБОЛ все-таки прийме рішення покарати Мессі, то той може пропустити кваліфікацію чемпіонату світу-2022, а також Кубок Америки-2020.
 
Нагадаємо, після програного матчу Бразилії (0:2) в півфіналі Кубка Америки Мессі розкритикував роботу арбітра, який за всю гру жодного разу не скористався допомогою VAR. Також аргентинець звинуватив КОНМЕБОЛ в корупції.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — As.com

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 08.07.2019 15:31
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 08.07.2019 12:54
    Але ж за нього зокрема і за корупцію в ФІФА та УЄФА взялися!!! Розслідування триває.... Якби відомі люди не "вякли" так би все на тормозах і спусти ли би... У всіх "рильце в пушку", але все має свої межі. І якщо починають говорити - то цю межу хтось вже перейшов!!!
    Друже, а толку з того, що взялися? Картина Пікассо в домашньому музеї Блаттера; ЧС таки відбувся у напівазійській московії; логотип "гря3ьпром" на стадіонах Єаропи; Казахстан, не маючи ніякого відношення до європейського, зі штучними від засухи полями, повноцінний представник на євротурнірах. Це що? ЛЄ відверто зробили недотурніром... Завдяки футбольному бомжу Жан-Марк Босману, з грудня 1995-го, перевтілили топові футбольні Академії в неактуальну посередність.
    Гадаю, що про таку корупцію і Мессі ніколи не чув.
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 08.07.2019 13:33
    +1
    Те що корупція в футболі у всьому світі дуже велика, знають всі, це і Платіні і Блаттер, це і корупція в конмеболі і в Україні і т. д. І хорошо, що про неї почали говорити, в тім числі і кращий футболіст світу Мессі.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 08.07.2019 12:58
    0
    Я маю на увазі Тіте, якщо він залишиться тренером...
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 08.07.2019 12:57
    +1
    Найцікавіше те, що Наступного року Копа америка відбуватиметься в Аргентині. І ті що зараз кричать про несправедливість найбільше (я маю на увазі аргентинців) через рік самі будуть "домовлятися" про виграш трофею. Цікаво буде послухати Тете через рік....
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 08.07.2019 12:54
    +1
    Denmark1107, 08.07.2019 12:30
    Так один мега-відомий теж багато вякав про цю корупцію. Але як виявилось, він сам в цій корупції по вуха. Маю на увазі Мішеля Платіні.
    Але ж за нього зокрема і за корупцію в ФІФА та УЄФА взялися!!! Розслідування триває.... Якби відомі люди не "вякли" так би все на тормозах і спусти ли би... У всіх "рильце в пушку", але все має свої межі. І якщо починають говорити - то цю межу хтось вже перейшов!!!
    palkin
    palkin, 08.07.2019 12:42
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    кто же его отстранит?Он же памятник
    Kherson384
    online
      Kherson384, 08.07.2019 12:40
    0
    Поймут, простят и пустят в зборную. Но извиниться заставят, эти коррупционеры.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 08.07.2019 12:36
    -2
    Сергей Долина, 08.07.2019 12:25
    Если предположить, что Месси отстранят от игры за сборную на 2 года, во что я не верю, то потеряют прежде всего болейщики, которые наслаждаются его игрой.
    Які бАлельщікІ? Може, нарешті збірна хоч почне вигравати. У Аргентини достатньо топових гравців і без цього карликового лайна. Він що, щось екстра-супер показує у цій збірній? Навпаки, це повний ПЗДЦЬ, що п'ятизолотом'ячний забиває один гол за шість матчів, і той зі напівштучної пенкі.
    Таке враження, що месімастурбатори до гнома взагалі про Аргентину нічого не знали.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 08.07.2019 12:30
    +3
    Vbolivalnyk-Peter, 08.07.2019 12:26
    Насправді КОНМЕБОЛ одна з найкорумпованіших футбольних організацій. І те що там патякає Тете про Мессі.. хай прикусить собі язика. Хотів би я побачити, що би він заспівав, якби Бразилія не виграла трофей у себе вдома. Та там би напевно не тільки КОНМЕБОЛ а й навіть останній безпритульний були би винні в програші... Чим більше таких мегавідомих людей як Месі буде говорити публічно про корупцію, тим швидше почнуть з нею боротися....
    Так один мега-відомий теж багато вякав про цю корупцію. Але як виявилось, він сам в цій корупції по вуха. Маю на увазі Мішеля Платіні.
    MaxUa
    MaxUa, 08.07.2019 12:27
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Ap6y3, 08.07.2019 10:12
    Перед законом все равны, будь ты хоть Пепе, хоть Кин, хоть.....Месси
    И за свои слова и поступки нужно отвечать, как бы не юношеская лига
    Если за этот закон голосуют все и работает он для всех одинаково, тогда да.
    А если закон принимается небольшой группой в интересах членов этой группы, тогда это не закон.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 08.07.2019 12:26
    +1
    Насправді КОНМЕБОЛ одна з найкорумпованіших футбольних організацій. І те що там патякає Тете про Мессі.. хай прикусить собі язика. Хотів би я побачити, що би він заспівав, якби Бразилія не виграла трофей у себе вдома. Та там би напевно не тільки КОНМЕБОЛ а й навіть останній безпритульний були би винні в програші... Чим більше таких мегавідомих людей як Месі буде говорити публічно про корупцію, тим швидше почнуть з нею боротися....
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 08.07.2019 12:25
    0
    Если предположить, что Месси отстранят от игры за сборную на 2 года, во что я не верю, то потеряют прежде всего болейщики, которые наслаждаются его игрой.
    MaxUa
    MaxUa, 08.07.2019 12:23
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Если слова о коррупции заведомо расцениваются не как сигнал о нарушении, а только лишь как оскорбление, значит в организации, установившей такие порядки, что-то не в порядке.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 08.07.2019 12:03
    -5
    Anatoliy Baliuk, 08.07.2019 11:40
    Ці ідіоти рубають сук на якому сидять!
    Вони отримують такі зарплати тільки тому що люди ходять на зірок, а Мессі найталановитіший гравець за усю історію футболу!
    Огов, веселун, якщо від тебе вийшло таке безглуздотупе недоствердження, то ти ДУЖЕ Х**ВО знайомий з історією футболу, і ІМЕНАМИ, які у НЬОМУ були і є.
    Не пиши дурниці, т.я. ця мессятина звичайна обмежена, як і багато хто, особина, вміюча грати у гру футбол. Це вам, мессіпереляканим, так видається.
    RoNIkyo
    RoNIkyo, 08.07.2019 11:57
    -1
    Anatoliy Baliuk, 08.07.2019 11:40
    Ці ідіоти рубають сук на якому сидять!
    Вони отримують такі зарплати тільки тому що люди ходять на зірок, а Мессі найталановитіший гравець за усю історію футболу!
    Серйозно? Ви плутаєте з чемпіонатом України. Щось я не помітив на іграх, де не грала Аргентина, щоб людей не було.
    Anatoliy Baliuk
      Anatoliy Baliuk, 08.07.2019 11:40
    +3
    Ці ідіоти рубають сук на якому сидять!
    Вони отримують такі зарплати тільки тому що люди ходять на зірок, а Мессі найталановитіший гравець за усю історію футболу!
    ВВВ
      ВВВ, 08.07.2019 10:35
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Якщо Мессі відсторонять,то наевне краще зроблять тільки Мессі.Він вже заспокоїться на рахунок збірної,а збірна і тренерський склад будуть вчитися грати без Мессі,що піде тільки на користь команді.Ну а ро те що він сказав,то напевне він знає про що кажеНіколи не помічав його аби він просто щось говорив аби попіаритися.Слава в нього є і більшої він не потребує.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 08.07.2019 10:32
    +3
    Ap6y3, 08.07.2019 10:12
    Перед законом все равны, будь ты хоть Пепе, хоть Кин, хоть.....Месси
    И за свои слова и поступки нужно отвечать, как бы не юношеская лига
    И ФИФА и УЕФА и все остальные континентальные футбольные организации, да и все национальные федерации возомнили себя небожителями, ассоциирующими себя государством в государстве, возвели вокруг себя ореол неприкасаемости и не подсудности. Особенно в странах Латинской Америки и Африки. Там можно воровать любые деньги и ничего тебе не будет. Но Месси глубоко плевать на эту банду которая руководит футболом, он давно всем все доказал, он прекрасно может прожить, принося пользу футболу, и без этих зажравшихся функционеров ( чего наш Павелка с Костюченко стоят!). Месси и не очень-то рвался играть за сборную и если его дисквалифицируют, то только лучше ему сделают - больше времени будет уделять семье...
    Maradona
      Maradona, 08.07.2019 10:22
    +6
    Лише новина про Мессі і одразу прибігають купа веселих пи*дючків))
    Корупція в АФА, КОНМЕБОЛ, ФІФА - думаю Мессі та аргентинцям просто наболіло.
    Ap6y3
      Ap6y3, 08.07.2019 10:12
    -1
    Перед законом все равны, будь ты хоть Пепе, хоть Кин, хоть.....Месси
    И за свои слова и поступки нужно отвечать, как бы не юношеская лига
    Vladdal
    online
      Vladdal, 08.07.2019 09:34
    +18
    Мне кажется, что отстранение только подтвердит наличие коррупции в КОМНЕБОЛ. А она там есть. Она в футболе везде есть.
    Maradona
    online
      Maradona, 08.07.2019 10:22
    +6
    Лише новина про Мессі і одразу прибігають купа веселих пи*дючків))
    Корупція в АФА, КОНМЕБОЛ, ФІФА - думаю Мессі та аргентинцям просто наболіло.
    ВВВ
      ВВВ, 08.07.2019 10:35
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Якщо Мессі відсторонять,то наевне краще зроблять тільки Мессі.Він вже заспокоїться на рахунок збірної,а збірна і тренерський склад будуть вчитися грати без Мессі,що піде тільки на користь команді.Ну а ро те що він сказав,то напевне він знає про що кажеНіколи не помічав його аби він просто щось говорив аби попіаритися.Слава в нього є і більшої він не потребує.
    palkin
    palkin, 08.07.2019 12:42
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    кто же его отстранит?Он же памятник
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 08.07.2019 12:30
    +3
    Vbolivalnyk-Peter, 08.07.2019 12:26
    Насправді КОНМЕБОЛ одна з найкорумпованіших футбольних організацій. І те що там патякає Тете про Мессі.. хай прикусить собі язика. Хотів би я побачити, що би він заспівав, якби Бразилія не виграла трофей у себе вдома. Та там би напевно не тільки КОНМЕБОЛ а й навіть останній безпритульний були би винні в програші... Чим більше таких мегавідомих людей як Месі буде говорити публічно про корупцію, тим швидше почнуть з нею боротися....
    Так один мега-відомий теж багато вякав про цю корупцію. Але як виявилось, він сам в цій корупції по вуха. Маю на увазі Мішеля Платіні.
    Anatoliy Baliuk
      Anatoliy Baliuk, 08.07.2019 11:40
    +3
    Ці ідіоти рубають сук на якому сидять!
    Вони отримують такі зарплати тільки тому що люди ходять на зірок, а Мессі найталановитіший гравець за усю історію футболу!
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 08.07.2019 10:32
    +3
    Ap6y3, 08.07.2019 10:12
    Перед законом все равны, будь ты хоть Пепе, хоть Кин, хоть.....Месси
    И за свои слова и поступки нужно отвечать, как бы не юношеская лига
    И ФИФА и УЕФА и все остальные континентальные футбольные организации, да и все национальные федерации возомнили себя небожителями, ассоциирующими себя государством в государстве, возвели вокруг себя ореол неприкасаемости и не подсудности. Особенно в странах Латинской Америки и Африки. Там можно воровать любые деньги и ничего тебе не будет. Но Месси глубоко плевать на эту банду которая руководит футболом, он давно всем все доказал, он прекрасно может прожить, принося пользу футболу, и без этих зажравшихся функционеров ( чего наш Павелка с Костюченко стоят!). Месси и не очень-то рвался играть за сборную и если его дисквалифицируют, то только лучше ему сделают - больше времени будет уделять семье...
    MaxUa
    MaxUa, 08.07.2019 12:27
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Ap6y3, 08.07.2019 10:12
    Перед законом все равны, будь ты хоть Пепе, хоть Кин, хоть.....Месси
    И за свои слова и поступки нужно отвечать, как бы не юношеская лига
    Если за этот закон голосуют все и работает он для всех одинаково, тогда да.
    А если закон принимается небольшой группой в интересах членов этой группы, тогда это не закон.
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 08.07.2019 13:33
    +1
    Те що корупція в футболі у всьому світі дуже велика, знають всі, це і Платіні і Блаттер, це і корупція в конмеболі і в Україні і т. д. І хорошо, що про неї почали говорити, в тім числі і кращий футболіст світу Мессі.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 08.07.2019 12:57
    +1
    Найцікавіше те, що Наступного року Копа америка відбуватиметься в Аргентині. І ті що зараз кричать про несправедливість найбільше (я маю на увазі аргентинців) через рік самі будуть "домовлятися" про виграш трофею. Цікаво буде послухати Тете через рік....
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 08.07.2019 12:54
    +1
    Denmark1107, 08.07.2019 12:30
    Так один мега-відомий теж багато вякав про цю корупцію. Але як виявилось, він сам в цій корупції по вуха. Маю на увазі Мішеля Платіні.
    Але ж за нього зокрема і за корупцію в ФІФА та УЄФА взялися!!! Розслідування триває.... Якби відомі люди не "вякли" так би все на тормозах і спусти ли би... У всіх "рильце в пушку", але все має свої межі. І якщо починають говорити - то цю межу хтось вже перейшов!!!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 08.07.2019 12:26
    +1
    Насправді КОНМЕБОЛ одна з найкорумпованіших футбольних організацій. І те що там патякає Тете про Мессі.. хай прикусить собі язика. Хотів би я побачити, що би він заспівав, якби Бразилія не виграла трофей у себе вдома. Та там би напевно не тільки КОНМЕБОЛ а й навіть останній безпритульний були би винні в програші... Чим більше таких мегавідомих людей як Месі буде говорити публічно про корупцію, тим швидше почнуть з нею боротися....
    MaxUa
    MaxUa, 08.07.2019 12:23
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Если слова о коррупции заведомо расцениваются не как сигнал о нарушении, а только лишь как оскорбление, значит в организации, установившей такие порядки, что-то не в порядке.
    movkli
    online
      movkli, 08.07.2019 09:25
    +1
    только не бросайте меня в терновый куст)))
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 08.07.2019 15:31
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 08.07.2019 12:54
    Але ж за нього зокрема і за корупцію в ФІФА та УЄФА взялися!!! Розслідування триває.... Якби відомі люди не "вякли" так би все на тормозах і спусти ли би... У всіх "рильце в пушку", але все має свої межі. І якщо починають говорити - то цю межу хтось вже перейшов!!!
    Друже, а толку з того, що взялися? Картина Пікассо в домашньому музеї Блаттера; ЧС таки відбувся у напівазійській московії; логотип "гря3ьпром" на стадіонах Єаропи; Казахстан, не маючи ніякого відношення до європейського, зі штучними від засухи полями, повноцінний представник на євротурнірах. Це що? ЛЄ відверто зробили недотурніром... Завдяки футбольному бомжу Жан-Марк Босману, з грудня 1995-го, перевтілили топові футбольні Академії в неактуальну посередність.
    Гадаю, що про таку корупцію і Мессі ніколи не чув.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 08.07.2019 12:58
    0
    Я маю на увазі Тіте, якщо він залишиться тренером...
    Kherson384
    online
      Kherson384, 08.07.2019 12:40
    0
    Поймут, простят и пустят в зборную. Но извиниться заставят, эти коррупционеры.
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 08.07.2019 12:25
    0
    Если предположить, что Месси отстранят от игры за сборную на 2 года, во что я не верю, то потеряют прежде всего болейщики, которые наслаждаются его игрой.