ОФІЦІЙНО. Голландець Роббен оголосив про завершення кар'єри гравця

Контракт 35-річного хавбека з німецькою «Баварією» закінчився 30 червня

ОФІЦІЙНО. Голландець Роббен оголосив про завершення кар'єри гравця
© ФК Баварія. Арьєн Роббен
Нідерландський півзахисник Арьєн Роббен оголосив про завершення кар'єри. Контракт 35-річного Роббена з німецькою «Баварією» закінчився 30 червня 2019 року.
 
Футболіст розповів: «Я багато думав протягом останніх декількох тижнів. Як всі знають, я взяв час, щоб прийняти усвідомлене рішення про своє майбутнє після моєї останньої гри за «Баварію». Завершити кар'єру – це, без сумніву, найважче рішення, яке мені довелося прийняти в моїй кар'єрі. Рішення, в якому зіткнулися серце і розум.
 
Любов до гри і переконаність в тому, що я все ще можу впоратися з цілим світом, увійшла в зіткнення з реальністю, що не всі працює так як треба, і ви вже не 16-річний хлопчик, який поняття не мав, що таке травми. Зараз я в хорошій формі і здоровий, і, як шанувальник багатьох інших видів спорту, я б хотів зберегти здоров'я в майбутньому. Тому я завершую кар'єру».
 
Нагадаємо, раніше Роббен переживав больові відчуття після травми, в зв'язку з якою він пропустив більшу частину минулого сезону. Через це Арьєн почав думати над можливістю закінчення кар'єри.
 
Арен Роббен виступав за «Баварію» з 2009 року, за цей час він завоював з клубом 20 трофеїв (8 перемог в Бундеслізі, 5 перемог в Кубку Німеччини, 5 перемог в Суперкубку Німеччини, по одній перемозі в Лізі чемпіонів і Суперкубку УЄФА).
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    KhanSingh
      KhanSingh, 04.07.2019 20:38
    0
    Анатолій Чорнобук, 04.07.2019 20:16
    Вчи краще англійську...
    І якщо ви вже так хотіли подискутувати на лінгвістичному полі то так Арьєн Роббен народився в Нідерландах але коли використовується термін визначення гравця то він був є і буде ГОЛЛАНДСЬКИМ футболістом ! спройбуйте подивитись хочаб один матч Німецької Бундес-Ліги на англійській мові перед тим як вступати з кимось у суперечку ! Цілкови усі коментатори кажуть Dutch player що перекладається як ГОЛЛАНДСЬКИЙ ГРАВЕЦЬ ! ще щось потрібно пояснювати чі питання зняте ?
    KhanSingh
      KhanSingh, 04.07.2019 20:33
    +1
    Анатолій Чорнобук, 04.07.2019 20:16
    Вчи краще англійську...
    велике дякую ! на відміну від вас , я англійську мову знаю чудову ! и в перекладі на рідну мову dutch football player буде саме ГОЛЛАНДСЬКИЙ футболіст і ніяк не НЕДЕРЛАНДСЬКИЙ !
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 04.07.2019 20:16
    +3
    KhanSingh, 04.07.2019 20:14
    всю жизнь был голландским а тут вдруг резко стал нидерландским ? я в курсе что это одно и то же но на кой ляд ломать голову и язык читая прилагательное "нидерландский" ?
    Вчи краще англійську...
    KhanSingh
      KhanSingh, 04.07.2019 20:14
    -7
    всю жизнь был голландским а тут вдруг резко стал нидерландским ? я в курсе что это одно и то же но на кой ляд ломать голову и язык читая прилагательное "нидерландский" ?
    Кир Весёлый
      Кир Весёлый, 04.07.2019 19:34
    +10
    Очень жаль, хотелось бы еще посмотреть на его игру !!!!
    Maks23061981
      Maks23061981, 04.07.2019 19:27
    +7
    Красавчик!
    babovoz
      babovoz, 04.07.2019 19:08
    +13
    Легенда!!! Время неумолимо
    babovoz
      babovoz, 04.07.2019 19:08
    +13
    Легенда!!! Время неумолимо
    Кир Весёлый
      Кир Весёлый, 04.07.2019 19:34
    +10
    Очень жаль, хотелось бы еще посмотреть на его игру !!!!
    Maks23061981
      Maks23061981, 04.07.2019 19:27
    +7
    Красавчик!
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 04.07.2019 20:16
    +3
    KhanSingh, 04.07.2019 20:14
    всю жизнь был голландским а тут вдруг резко стал нидерландским ? я в курсе что это одно и то же но на кой ляд ломать голову и язык читая прилагательное "нидерландский" ?
    Вчи краще англійську...
    KhanSingh
      KhanSingh, 04.07.2019 20:33
    +1
    Анатолій Чорнобук, 04.07.2019 20:16
    Вчи краще англійську...
    велике дякую ! на відміну від вас , я англійську мову знаю чудову ! и в перекладі на рідну мову dutch football player буде саме ГОЛЛАНДСЬКИЙ футболіст і ніяк не НЕДЕРЛАНДСЬКИЙ !
    KhanSingh
      KhanSingh, 04.07.2019 20:38
    0
    Анатолій Чорнобук, 04.07.2019 20:16
    Вчи краще англійську...
    І якщо ви вже так хотіли подискутувати на лінгвістичному полі то так Арьєн Роббен народився в Нідерландах але коли використовується термін визначення гравця то він був є і буде ГОЛЛАНДСЬКИМ футболістом ! спройбуйте подивитись хочаб один матч Німецької Бундес-Ліги на англійській мові перед тим як вступати з кимось у суперечку ! Цілкови усі коментатори кажуть Dutch player що перекладається як ГОЛЛАНДСЬКИЙ ГРАВЕЦЬ ! ще щось потрібно пояснювати чі питання зняте ?