ОФІЦІЙНО. Мякушко став футболістом іспанського Алькоркона

У сезоні 2018/19 Сергій Мякушко виступав за львівські «Карпати»

ОФІЦІЙНО. Мякушко став футболістом іспанського Алькоркона
© ФК Карпати. Сергій Мякушко
Півзахисник Сергій Мякушко перейшов з львівських «Карпат» в іспанський клуб «Алькоркон» в якості вільного агента.
 
Український хавбек підписав угоду з іспанським клубом на один рік з можливістю пролонгації ще на три сезони. 
 
У сезоні 2018/19 Сергій Мякушко виступав за львівські «Карпати», за які зіграв 32 матчі і забив 8 голів. У минулому сезоні новий клуб українця посів 14-те місце в Сегунді.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 03.07.2019 12:08
    +1
    Решил похоронить карьеру, как Хомченовский в своё время, перейдя в заштатный клуб Сегунды? Его лично дело, конечно. А жаль, я надеялся его увидеть в Заре или Днепре, ну или в той же Бельгии.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 03.07.2019 11:58
    +1
    ВВВ, 03.07.2019 10:15
    Сегунда скоро перетвориться на український чемпіонат,в кожному клубі буде грати по українцю! А якщо серьозно,то з точки зору майбутнього вірний вибір-хлопцю 27.Якщо гарно покаже себе в цьому сезоні то ще 3 роки в кишені(а самому на той час вже буде 31 рік,ще пару років і можна вішати бутци на цвях).А якщо гарно піде то може і класом вище піднятися якщо комусь впаде в око.Тобто реально забеспечить свою сімью і може в Іспанії залишитися жити.
    В таком клубе очень сложно засветить уж очень он скромный!
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 03.07.2019 11:57
    0
    Для жизни самое то! Понятно что клуб без перспектив и не чего с ним не выиграешь!
    wicker
    online
      wicker, 03.07.2019 11:28
    +1
    шанс засвітитися та потрапити на олівець середняку у ла ліги
    seregka1991
      seregka1991, 03.07.2019 11:23
    0
    Сегунда это лучше Турции и рядом стоит с Бельгией по уровню. Мякушко хорошо умеет играть.Удачи парню!
    myroslavmail
    online
      myroslavmail, 03.07.2019 11:00
    +2
    Golhrenshtanga, 03.07.2019 10:48
    Если не ошибаюсь,в последних турах Алькоркон обыграл Альбасете
    Альбасете двічі виграло
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 03.07.2019 10:48
    0
    myroslavmail, 03.07.2019 10:21
    завдяки Зозулі, уважно слідкував за Сегундою ... Хтось вірить що після першого кола Алькоркон посідав навіть 1-ше місце. Друге коло суцільний провал, програвали у всіх у кого тільки можна... Незнаю ... не можу сказати що радий, що саме в цей клуб перейшов ...
    Если не ошибаюсь,в последних турах Алькоркон обыграл Альбасете
    Муґунот
    online
      Муґунот, 03.07.2019 10:46
    +3
    Surkisfuilo, 03.07.2019 07:50
    Що за клуб такий? Вперше чую! Він де - в Сегуді-Б, Терсері чи якійсь регіональній лізі?
    а практично це ж саме набрати в пошуковому рядку переконання не дозволяють?
    myroslavmail
    online
      myroslavmail, 03.07.2019 10:21
    +2
    завдяки Зозулі, уважно слідкував за Сегундою ... Хтось вірить що після першого кола Алькоркон посідав навіть 1-ше місце. Друге коло суцільний провал, програвали у всіх у кого тільки можна... Незнаю ... не можу сказати що радий, що саме в цей клуб перейшов ...
    ВВВ
      ВВВ, 03.07.2019 10:15
    +3
    Сегунда скоро перетвориться на український чемпіонат,в кожному клубі буде грати по українцю! А якщо серьозно,то з точки зору майбутнього вірний вибір-хлопцю 27.Якщо гарно покаже себе в цьому сезоні то ще 3 роки в кишені(а самому на той час вже буде 31 рік,ще пару років і можна вішати бутци на цвях).А якщо гарно піде то може і класом вище піднятися якщо комусь впаде в око.Тобто реально забеспечить свою сімью і може в Іспанії залишитися жити.
    REALIST
    online
      REALIST, 03.07.2019 08:54
    +15
    ... нормальна цивілізована країна, та й Сегунда (на жаль) не слабша нинішньої УПЛ... це вам не в Єнісєй чи інше мордерське лайно піти (щоб не адаптуватись, мову не вчити...)
    REALIST
    online
      REALIST, 03.07.2019 08:52
    +7
    Surkisfuilo, 03.07.2019 07:50
    Що за клуб такий? Вперше чую! Він де - в Сегуді-Б, Терсері чи якійсь регіональній лізі?
    а після Карпат він куди, в Реал мав піти? ...нормальний перехід, якщо проявить себе - піде на підвищення!
    kerch30
    online
      kerch30, 03.07.2019 08:32
    -4
    Прощай амбиции, здравствуй жизнь
    mikmir1
      mikmir1, 03.07.2019 08:29
    +4
    PFCLviv, 03.07.2019 07:15
    Удачі ! Оце молодець, добре шо втік з овечого гнилого стада!
    Шо там з "Волочиськом" сталося? Чому у Львові мене не зустрів?
    u6464u
      u6464u, 03.07.2019 08:26
    +8
    Молодец Серый,перспективный переход.
    Роман Лелюк
      Роман Лелюк, 03.07.2019 08:08
    -10
    Дурак
    Surkisfuilo
      Surkisfuilo, 03.07.2019 07:50
    -15
    Що за клуб такий? Вперше чую! Він де - в Сегуді-Б, Терсері чи якійсь регіональній лізі?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.07.2019 07:15
    -17
    Удачі ! Оце молодець, добре шо втік з овечого гнилого стада!
    Maks23061981
      Maks23061981, 03.07.2019 06:01
    +10
    Удачи!
    REALIST
    online
      REALIST, 03.07.2019 08:54
    +15
    ... нормальна цивілізована країна, та й Сегунда (на жаль) не слабша нинішньої УПЛ... це вам не в Єнісєй чи інше мордерське лайно піти (щоб не адаптуватись, мову не вчити...)
    Maks23061981
      Maks23061981, 03.07.2019 06:01
    +10
    Удачи!
    u6464u
      u6464u, 03.07.2019 08:26
    +8
    Молодец Серый,перспективный переход.
    REALIST
    online
      REALIST, 03.07.2019 08:52
    +7
    Surkisfuilo, 03.07.2019 07:50
    Що за клуб такий? Вперше чую! Він де - в Сегуді-Б, Терсері чи якійсь регіональній лізі?
    а після Карпат він куди, в Реал мав піти? ...нормальний перехід, якщо проявить себе - піде на підвищення!
    mikmir1
      mikmir1, 03.07.2019 08:29
    +4
    PFCLviv, 03.07.2019 07:15
    Удачі ! Оце молодець, добре шо втік з овечого гнилого стада!
    Шо там з "Волочиськом" сталося? Чому у Львові мене не зустрів?
    Муґунот
    online
      Муґунот, 03.07.2019 10:46
    +3
    Surkisfuilo, 03.07.2019 07:50
    Що за клуб такий? Вперше чую! Він де - в Сегуді-Б, Терсері чи якійсь регіональній лізі?
    а практично це ж саме набрати в пошуковому рядку переконання не дозволяють?
    ВВВ
      ВВВ, 03.07.2019 10:15
    +3
    Сегунда скоро перетвориться на український чемпіонат,в кожному клубі буде грати по українцю! А якщо серьозно,то з точки зору майбутнього вірний вибір-хлопцю 27.Якщо гарно покаже себе в цьому сезоні то ще 3 роки в кишені(а самому на той час вже буде 31 рік,ще пару років і можна вішати бутци на цвях).А якщо гарно піде то може і класом вище піднятися якщо комусь впаде в око.Тобто реально забеспечить свою сімью і може в Іспанії залишитися жити.
    myroslavmail
    online
      myroslavmail, 03.07.2019 11:00
    +2
    Golhrenshtanga, 03.07.2019 10:48
    Если не ошибаюсь,в последних турах Алькоркон обыграл Альбасете
    Альбасете двічі виграло
    myroslavmail
    online
      myroslavmail, 03.07.2019 10:21
    +2
    завдяки Зозулі, уважно слідкував за Сегундою ... Хтось вірить що після першого кола Алькоркон посідав навіть 1-ше місце. Друге коло суцільний провал, програвали у всіх у кого тільки можна... Незнаю ... не можу сказати що радий, що саме в цей клуб перейшов ...
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 03.07.2019 12:08
    +1
    Решил похоронить карьеру, как Хомченовский в своё время, перейдя в заштатный клуб Сегунды? Его лично дело, конечно. А жаль, я надеялся его увидеть в Заре или Днепре, ну или в той же Бельгии.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 03.07.2019 11:58
    +1
    ВВВ, 03.07.2019 10:15
    Сегунда скоро перетвориться на український чемпіонат,в кожному клубі буде грати по українцю! А якщо серьозно,то з точки зору майбутнього вірний вибір-хлопцю 27.Якщо гарно покаже себе в цьому сезоні то ще 3 роки в кишені(а самому на той час вже буде 31 рік,ще пару років і можна вішати бутци на цвях).А якщо гарно піде то може і класом вище піднятися якщо комусь впаде в око.Тобто реально забеспечить свою сімью і може в Іспанії залишитися жити.
    В таком клубе очень сложно засветить уж очень он скромный!
    wicker
    online
      wicker, 03.07.2019 11:28
    +1
    шанс засвітитися та потрапити на олівець середняку у ла ліги
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 03.07.2019 11:57
    0
    Для жизни самое то! Понятно что клуб без перспектив и не чего с ним не выиграешь!
    seregka1991
      seregka1991, 03.07.2019 11:23
    0
    Сегунда это лучше Турции и рядом стоит с Бельгией по уровню. Мякушко хорошо умеет играть.Удачи парню!
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 03.07.2019 10:48
    0