Сергій СИДОРЧУК: «Хочеться повернути звання чемпіонів України»

Півзахисник «Динамо» поділився планами на наступний сезон

Сергій СИДОРЧУК: «Хочеться повернути звання чемпіонів України»
© dynamo.kiev.ua. Сергій Сидорчук
Півзахисник київського «Динамо» Сергій Сидорчук поділився очікуваннями від нового сезону.
 
- Як сприйняв зміну головного тренера донецького «Шахтаря»?
- В цілому, нормально, але це було для мене все-таки несподіванкою...
 
- Немає зараз відчуття, що потрібно скористатися моментом, поки «Шахтар» буде перебудовувати свою гру під вимоги нового тренера?
- Якщо чесно, то нам вже дуже хочеться повернути, нарешті, собі звання чемпіонів України. Незалежно від того, що відбувається у «Шахтаря», який у них тренер і гравці. Та й минулий сезон показав, що важливо не тільки бути сильнішим за свого головного конкурента в очних поєдинках, а й давати результат на довгій дистанції. У новому сезоні нам необхідно більш рівно виступати і не втрачати очки в тих матчах, в яких ми просто не маємо на це права. Якщо нам це вдасться, то, впевнений, все буде добре.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Динамо Київ від Шурика

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ВВВ
      ВВВ, 03.07.2019 10:27
    0
    Журналісти від спорту то наше все!!! Тільки "суперталановитому" журналісту прийде в голову питання про тренера іншої команди.От якби Шахтар прийшов тренувати скажімо Моуріньо чи ще хтось з першої десятки тренерів,тоді це питання було би доцільне і те не в тому ракурсі в якому задав його журналіст."Как воспринял смену главного тренера Шахтера?"-та я спати перестав,то ж такий удар по Динамо!!! Чи інший варіант-та тепер Шахтарю гайки і ми,доки вони будуть собі розбиратися з новим тренером повернемо собі чемпіонство. Цікаво,журналіст такі відповіді очікував отримати?Олімік,Карпати,Арсенал,Ворскла,
    Олександр Фурманов
      Олександр Фурманов, 03.07.2019 10:06
    0
    Сергей Сидорчук не фантазирует когда говорит о желании стать чемпионом Украины по футболу.Как бы мы не относились к "Динамо" и к Суркисам,но стать чемпионом Сидорчук может и даже в этом новом сезоне. Другое дело возьмут ли его в "Шахтёр"? Но ели возьму,то всё реально. Получалось же у Василия Кобина много лет получать чемпионские медаль,сидя жопой на скамейке запасных. А чем же Сидорчук хуже?
    waw
    online
      waw, 03.07.2019 09:49
    -3
    хочеться ? перехочеться
    kerch30
    online
      kerch30, 03.07.2019 09:36
    -2
    Переходи в другой вид спорта, может будешь чемпионом
    Sanja Lime
      Sanja Lime, 03.07.2019 09:22
    0
    Ребята походу перегрелись под солнцем, бредят все как один))
    alex13
      alex13, 03.07.2019 09:16
    -1
    Как сказал = Как сказал бы
    Geniyfootball1985
      Geniyfootball1985, 03.07.2019 03:59
    -1
    Хотеть не вредно, скажи спасибо что серебро ещё никуда не девается
    Volk
      Volk, 02.07.2019 23:42
    0
    Хотеть не вредно
    Forever_young_14
      Forever_young_14, 02.07.2019 22:47
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну посмотрим на эту великолепную команду в квалификации лиги Чемпионов.
    Forever_young_14
      Forever_young_14, 02.07.2019 22:47
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну посмотрим на эту великолепную команду в квалификации лиги Чемпионов.
    nomad
      nomad, 02.07.2019 22:28
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Возвращайся в Запорожье и дерзай с Металлургом
     « УАФ - М а ф і я »
    online
      « УАФ - М а ф і я », 02.07.2019 21:53
    -8
    Динамо не вернет себе звание чемпиона, пока физручила тренирует команду. Более того, с этим горе тренером, Динамо финиширует на 4-5 месте. Но и это Игорька вполне устроит...Он будет рассказывать о строительстве команды и о внедрение молодежи...
    seregka1991
      seregka1991, 02.07.2019 21:42
    +2
    Когда же уйдет Сидорчук..?
    Forever_young_14
      Forever_young_14, 02.07.2019 22:47
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну посмотрим на эту великолепную команду в квалификации лиги Чемпионов.
    nomad
      nomad, 02.07.2019 22:28
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Возвращайся в Запорожье и дерзай с Металлургом
    seregka1991
      seregka1991, 02.07.2019 21:42
    +2
    Когда же уйдет Сидорчук..?
    ВВВ
      ВВВ, 03.07.2019 10:27
    0
    Журналісти від спорту то наше все!!! Тільки "суперталановитому" журналісту прийде в голову питання про тренера іншої команди.От якби Шахтар прийшов тренувати скажімо Моуріньо чи ще хтось з першої десятки тренерів,тоді це питання було би доцільне і те не в тому ракурсі в якому задав його журналіст."Как воспринял смену главного тренера Шахтера?"-та я спати перестав,то ж такий удар по Динамо!!! Чи інший варіант-та тепер Шахтарю гайки і ми,доки вони будуть собі розбиратися з новим тренером повернемо собі чемпіонство. Цікаво,журналіст такі відповіді очікував отримати?Олімік,Карпати,Арсенал,Ворскла,
    Олександр Фурманов
      Олександр Фурманов, 03.07.2019 10:06
    0
    Сергей Сидорчук не фантазирует когда говорит о желании стать чемпионом Украины по футболу.Как бы мы не относились к "Динамо" и к Суркисам,но стать чемпионом Сидорчук может и даже в этом новом сезоне. Другое дело возьмут ли его в "Шахтёр"? Но ели возьму,то всё реально. Получалось же у Василия Кобина много лет получать чемпионские медаль,сидя жопой на скамейке запасных. А чем же Сидорчук хуже?
    Sanja Lime
      Sanja Lime, 03.07.2019 09:22
    0
    Ребята походу перегрелись под солнцем, бредят все как один))
    Volk
      Volk, 02.07.2019 23:42
    0
    Хотеть не вредно