Олександрія програла товариський матч Юрдінгену

28 червня «Олександрія» на зборі в Нідерландах зіграє з «Андерлехтом»

2669
1
ФК Олександрія
В рамках навчально-тренувального збору в Нідерландах команда ФК «Олександрія» провела контрольний матч з німецьким «Юрдінгеном». Український клуб зазнав поразки з рахунком 3:4.

На початку першого тайму олександрійці забили у ворота німецького суперника два м'ячі з інтервалом в одну хвилину. Відзначилися Олексій Довгий і Денис Безбородько. Потім німці поступово забили 4 м'ячі в ворота Олега Білика. Третій м'яч у ворота «Юрдінгена» в кінцівці поєдинку забив олександрієць Максим Задерака.

Товариський матч. Нідерланди

ФК «Олександрія» (Україна) – «Юрдінген» (Німеччина) – 3:4

Голи: Олексій Довгий, 5, Денис Безбородько, 6, Максим Задерака, 80  Роберто Родрігес, 33, Максиміліан Байстер, 56, Патрік Пфлюке, 65, Франк Евін, 69.

«Олександрія», 1-й тайм: Олег Білик, Тимур Стецьков, Владислав Бабогло, Кирило Прокопчук, Валерій Лучкевич, Андрій Запорожан, Олексій Довгий, Максим Третьяков, Євген Протасов, Денис Устименко, Денис Безбородько.

2-й тайм: Дмитро Рудик, Денис Мірошниченко, Гліб Бухал, Дмитро Гречишкін, Тимур Стецьков (Павло Пашаєв, 60), Дмитро Шастал, Богдан Литвяк, Євген Банада, Максим Задерака, Кирило Ковалець, Артем Сітало.

Головний тренер: Володимир Шаран.

У п'ятницю, 28 червня, «Олександрія» на зборі в Нідерландах проведе товариський матч з бельгійським «Андерлехтом».

(1)

ЧС з хокею. Календар збірної України
Хокей | 25 квітня 2024, 10:00 6

Чергова спроба збірної України повернутися до другого дивізіону

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда