| Оновлено 26 червня 2019, 17:17
9261
5

Шахтар - Лудогорець. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

26 червня «гірники» проведуть перший спаринг літніх зборів і перший матч з новим тренером

9261
5
ФК Шахтар
Поєдинок розпочнеться 26 червня о 18:00 за Києвом. Пряма трансляція доступна всім авторизованим користувачам shakhtar.com.

Перед матчем

«Шахтар» прибув до Грассау 24 червня й увечері того ж дня провів перше тренування. Новий наставник «оранжево-чорних» Луїш Каштру взяв на збір 28 футболістів, серед них воротар Тимур Пузанков, захисник Додо, півзахисник Олександр Пихальонок та нападник Даниїл Сікан, які приєдналися до основи.

Вівторок для «гірників» розпочався з інтенсивної сесії, що містила вправи на швидкість і координацію, роботу над обороною й тактикою, а також низку тактичних деталей.

Суперник

«Лудогорець» уже восьмиразовий чемпіон Болгарії. Гегемонія клубу в лізі розпочалась у сезоні-2011/12, і відтоді жодному з-поміж суперників не вдається посунути «орлів» з лідируючої позиції. Регулярну частину минулого сезону разградці виграли з п’ятиочковим відривом від софійського ЦСКА, а на другому етапі зуміли відстояти перевагу, що скоротилася при цьому лише до 1 пункту (сумарно в «зелених» 23 перемоги, 10 нічиїх і 3 поразки).

У новому сезоні «Лудогорець» стартує в першому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів поєдинками з угорським «Ференцварошем» Сергія Реброва, Олександра Зубкова й Данила Ігнатенка. Клуби зустрінуться 10 і 17 липня.

Наставник «орлів» – 56-річний Стойчо Стоєв, який 2019-го очолив команду вдруге в кар’єрі. Лідери – атакувальний півзахисник Марселіньо (12 голів, 10 результативних передач минулого сезону), лівий вінгер Вандерсон (8+11), форварди Клаудіу Кешерю (24 м’ячі) та Якуб Шверчок (18).

Попередня зустріч

Півтора року тому, 20 січня 2018-го, «Шахтар» і «Лудогорець» провели результативний поєдинок у Белеку. Перед перервою Марселіньо з передачі Сісіньо вивів «зелених» уперед. На другий тайм «гірники» вийшли іншим складом і до 63-ї хвилини цілковито змінили перебіг подій: Зубков скористався прострілом Ісмаїлі, а потім видав гольовий пас на Феррейру. «Лудогорець» домігся нічиєї завдяки влучному удару Жоао Пауло – 2:2. Додамо, що в цій товариській грі за «оранжево-чорних» дебютував бразилець Додо.