0

ТИРТИШНИК: «Приємно, що Україна вийшла в півфінал Європейських ігор»

Тренер збірної України з легкої атлетики розповів про нову систему змагань

НОК України. В'ячеслав Тиртишник
У свій перший змагальний день на ІІ Європейських іграх українські легкоатлети здобули 5 медалей: 2 – золоті, «срібло» та 2 бронзові. Разом з нагородами кожен зі спортсменів додав в загальнокомандний залік збірної важливі очки, адже в Мінську-2019 турнір з легкої атлетики проходить в зовсім новому форматі.

Більш детально про нову систему змагань нам розповів головний тренер національної збірної з легкої атлетики В'ячеслав Тиртишник.

«На ІІ Європейських іграх змагання проходять у форматі особисто-командної першості. 24 найсильніші країни Європи поділені на чотири групи по 6 команд. У перший день змагань спортсмени у кожній із груп розіграли особисті медалі у 8 видах програми й у, так званій, гонці переслідування, яка й вирішуватиме у подальших раундах долю переможця змагань. Разом з цим на цьому етапі кожен виступ атлетів приніс відповідні очки у загальнокомандний залік. Подальшу боротьбу у півфіналі продовжуватимуть збірні, які посіли перші місця у своїх підгрупах та 2 команди з найкращими другими результатами в своїй групі. Нам дуже приємно, що Україні вдалось посісти 1 місце в групі й потрапити до числа півфіналістів», - сказав наставник.

«У фіналі зустрінуться 6 найсильніших команд, які вирішать долю медалей командної першості через проведення гонки переслідування», - додав тренер.

Він наголосив, що збірна України, яка впевнено розпочала свій виступ в Мінську-2019, докладе максимум зусиль, щоб продемонструвати якомога найкращій результат у командній першості.