Федецький може перейти в Волинь

Захисник «Карпат» розглядає варіант з продовженням кар'єри в луцькому клубі

Федецький може перейти в Волинь
© ФК Карпати. Артем Федецький
Захисник «Карпат» Артем Федецький може стати новачком луцької «Волині», яка перед наступним сезоном збирає знакових гравців українського чемпіонату.
 
Відзначимо, що кольори «хрестоносців» захищають Младен Бартулович і Денис Кожанов, також до команди може приєднатися Тарас Михалик.
 
Повідомляється, що єдиною причиною, через яку Федецький не перейде в луцький клуб, стане його обрання до Верховної Ради.
 
У минулому сезоні 34-річний футболіст зіграв 16 матчів.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Спортивка

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    odiniznashih
      odiniznashih, 24.06.2019 08:40
    +1
    Виктор Андрущик, 22.06.2019 23:51
    Федецьких в Волині,як вболівальник,да! Інакше перехідні ігри з 2 лігою.Він на це фартовий.Гарно грає.
    Да нет, не шутка - смотрите список мажоритарщиков от партии Слуга народа по Львовской области
    округ, кажется, 118-й. Все данные его.
    И шансы у него хорошие пройти в самый богатый клуб Украины - Верховную Раду.
    Так что, какая там Волынь - намечается самый громкий трансфер года))
    PFCLviv
      PFCLviv, 23.06.2019 11:19
    0
    dgurkis, 23.06.2019 11:10
    Бери більше! Це саме то Що у Зеніт! Фєдя ти зглуздив? Волиняки ахресори львівського народу! Вони нас рагулями кличуть!
    Вівця, так Федя волиняка, а не "львівський народ" !
    І взагалі, шо то таке львівський народ ?! Якшо це рагулі із каЛпат, то їб....в я такий народ тупарилий
    dgurkis
      dgurkis, 23.06.2019 11:10
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Den4ik123, 23.06.2019 10:29
    Перейти з Карпат у Волинь,це те саме що перейти з Динамо в Шахтар..
    Імхо..
    Бери більше! Це саме то Що у Зеніт! Фєдя ти зглуздив? Волиняки ахресори львівського народу! Вони нас рагулями кличуть!
    Den4ik123
      Den4ik123, 23.06.2019 10:29
    -3
    Перейти з Карпат у Волинь,це те саме що перейти з Динамо в Шахтар..
    Імхо..
    west-ukr5555
      west-ukr5555, 23.06.2019 10:16
    +1
    Бывают играющие тренера а Артем будет первым в мире играющим народным депутатом
    Igimon P. Pilat
      Igimon P. Pilat, 23.06.2019 07:12
    +2
    Вот это его уровень. Как футболиста. А про Верховную раду надеюсь шутка, если нет то ничего в Украине хорошего не ждать..
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 22.06.2019 23:51
    -3
    Федецьких в Волині,як вболівальник,да! Інакше перехідні ігри з 2 лігою.Він на це фартовий.Гарно грає.
    Igimon P. Pilat
      Igimon P. Pilat, 23.06.2019 07:12
    +2
    Вот это его уровень. Как футболиста. А про Верховную раду надеюсь шутка, если нет то ничего в Украине хорошего не ждать..
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 24.06.2019 08:40
    +1
    Виктор Андрущик, 22.06.2019 23:51
    Федецьких в Волині,як вболівальник,да! Інакше перехідні ігри з 2 лігою.Він на це фартовий.Гарно грає.
    Да нет, не шутка - смотрите список мажоритарщиков от партии Слуга народа по Львовской области
    округ, кажется, 118-й. Все данные его.
    И шансы у него хорошие пройти в самый богатый клуб Украины - Верховную Раду.
    Так что, какая там Волынь - намечается самый громкий трансфер года))
    west-ukr5555
      west-ukr5555, 23.06.2019 10:16
    +1
    Бывают играющие тренера а Артем будет первым в мире играющим народным депутатом
    PFCLviv
      PFCLviv, 23.06.2019 11:19
    0
    dgurkis, 23.06.2019 11:10
    Бери більше! Це саме то Що у Зеніт! Фєдя ти зглуздив? Волиняки ахресори львівського народу! Вони нас рагулями кличуть!
    Вівця, так Федя волиняка, а не "львівський народ" !
    І взагалі, шо то таке львівський народ ?! Якшо це рагулі із каЛпат, то їб....в я такий народ тупарилий