0

Молодіжна збірна України розгромила Словаччину на турнірі в Києві

У київському СК «Меридіан» стартував товариський турнір серед молодіжних команд

ФБУ
З 20 по 22 червня в Києві проходить міжнародний турнір, в якому беруть участь молодіжні збірні України, Грузії, Словаччини, а також юніорська збірна України. Матчі проходять у СК «Меридіан».

В рамках першого ігрового дня збірна України U-18 зіграла з командою Грузії U-20, в іншому матчі зіграли молодіжні збірні України та Словаччини.

Юніори намагалися чинити опір старшим суперникам. Господарі паркету гідно грали в трьох чвертях з чотирьох. Ривок грузин в другій чверті став визначальним. В результаті Грузія перемогла з рахунком 72:56.

Грузія U-20 - Україна - U-18 56:72 (10:15 8:24, 22:19, 16:14)
Україна U-18: Тиртишник - 11, Фреш-Стаханов - 9, Ковляр - 6 + 3 передачі - 4 втрати + 2 перехоплення, Шульга - 9 + 10 підбирань + 2 перехоплення, Заєць - 8 + 4 передачі - 4 втрати, Роздобудько - 6 + 4 підбирання - 4 втрати , Сидорук - 5, Радченко - 2.

Пізніше на майданчик СК «Меридіан» вийшли молодіжні збірні України та Словаччини. На цей раз господарі паркету провели потужний матч, не давши супернику шансів у одній чверті. Як результат - 83:54.

Україна U-20 - Словаччина - U-20 83:54 (26:16, 15:11, 23:15, 19:12)
Україна: Войналович - 13 Грицак - 11 + 5 підбирань + 3 перехоплення, Титов - 7 + 6 підборів + 2 перехоплення, Козак - 5 + 4 передачі, Сорочан - 4 - старт, Мельник - 8 + 5 підбирань, Головчик - 6, Логінов - 6 + 4 підбирання, Коваль - 6 + 5 підборів, Лук'ян - 5, Бондаренко - 4 + 6 передач, Чмиренко - 4, Клевзуник - 2, Ємець - 2.