ЧС з баскетболу 3х3. Україна вийшла в чвертьфінал

Українці у важкому матчі в овертаймі обіграли Монголію

5510
7
FIBA
Збірна України обіграла Монголію в останньому матчі групового етапу чемпіонату світу з баскетболу 3х3, який проходить в Амстердамі.

У складі чоловічої команди України під керівництвом Олега Юшкіна виступають Антон Давидюк, Олександр Сізов, Станіслав Тимофеєнко і Максим Закурдаев.

Для виходу в чвертьфінал українців влаштовувала тільки перемога. Матч видався рівним. Протягом гри суперникам не вдавалося піти у відрив на більш ніж три очки. За менше ніж дві хвилини до кінця зустрічі Монголія лідирувала з рахунком 15:12, але українці зуміли відіграти це відставання. На останніх секундах Україна поступалася з рахунком 15:16, але вирішальний прохід з сиреною від Сізова вивів команду в овертайм.

В овертаймі перемогу Україні забезпечив важкий кидок Станіслава Тимофеєнка.

Чемпіонат світу з баскетболу 3х3

Україна - Монголія - ​​18:17.
Україна: Закурдаєв - 7, Сізов - 6, Тимофеєнко - 4, Давидюк - 1.

Завдяки цій перемозі збірна України з результатом 3 перемоги, 1 поразка займає перше місце в групі В і виходить до чвертьфіналу.

У чвертьфіналі Україна зіграє з командою, яка займе друге місце в групі D (Латвія, Австралія, Японія, Бразилія, Польща).