Кубок Америки. Катар вирвав нічию в матчі з Парагваєм

Команди забили чотири м'ячі на двох

3798
7
Twitter
У матчі 1-го туру групового етапу Кубка Америки збірна Парагваю зіграла внічию з командою Катару з рахунком 2:2.

На 4-й хвилині Оскар Кардосо реалізував пенальті. На початку другого тайму перевагу парагвайців збільшив екс-хавбек київського «Динамо» Дерліс Гонсалес. На 68-й хвилині розрив у рахунку скоротив Альмоез Абдулла. Ще через 10 хвилин катарців врятував від поразки Буалем Хухі.

Кубок Америки. Група В. Перший тур

Парагвай – Катар – 2:2
Голи: 1:0 – 4, пенальті Кардосо, 2:0 – 56 Гонсалес, 2:1 – 68 Алі, 2:2 – 77 Хухі.

Парагвай: Фернандес, Бальбуена, Арсамендія, Вальдес, Алонсо, Ортіс, Рохас (Санчес, 79), Альмірон, Перес (Гонсалес, 46), Домінгес (Ітурбе, 83), Кардосо.
Катар: Аль-Шеб, Сальман, Хассан, Педру Мігел, Аль-Раві, Хатем (Будіаф, 88), Хухі, Мадібо, Халід, Афіф, Алі.

Попередження: Мадіба (11), Сальман (26), Перес (40), Хассан (61), Хухі (71), Бальбуена (80).

Колумбія, яка напередодні обіграла Аргентину (2:0), захопила лідерство в групі B з трьома очками в активі. Збірні Катару і Парагваю набрали по одному очку і ділять друге-третє місця.