Олександр ЗІНЧЕНКО: «Не бачив Владу два тижні і не втримався»

Гравець збірної України підтвердив, що зустрічається з телеведучою

Олександр ЗІНЧЕНКО: «Не бачив Владу два тижні і не втримався»
22-річний футболіст «Манчестер Сіті» і збірної України з футболу Олександр Зінченко зізнався, що перебуває у відносинах з українською ведучою Владою Седан, яку він поцілував у прямому ефірі після перемоги над Сербією (5:0).
 
«Протягом двох днів хлопці з різних країн надсилають мені фотографії та відео.
 
Користуючись нагодою, я хотів би сказати, що у мене дійсно відносини з Владою. Що стосується поцілунку в ефірі, я не бачив її два тижні і не втримався.
 
Емерік Ляпорт відразу все скинув в групу «Манчестер Сіті». Деякі хлопці з команди вже знали про це. У збірній це також вже обговорилося», — розповів Зінченко.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ТК Футбол

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dgurkis
      dgurkis, 11.06.2019 06:40
    +2
    Традиционный пацан - наш! Не будем показывать пальцем на некоторых пеленгасов слюнявых...
    VITASS
      VITASS, 11.06.2019 01:32
    -3
    Tasha19, 11.06.2019 00:22
    А что бы было если недельки так четыре её не видел?
    тогда было бы как я прочитал вначале: Александр ЗИНЧЕНКО: «Не вдул Владу
    Tasha19
    online
      Tasha19, 11.06.2019 00:22
    +8
    А что бы было если недельки так четыре её не видел?
    VITASS
      VITASS, 11.06.2019 00:19
    +4
    лада седан - баклажан
    простите не сдержался.
    cucumber
      cucumber, 11.06.2019 00:05
    +13
    Санек - ньюсмейкер! Эти дни везде поцелуй обсуждают! И по тв и в инете. Круто отыграл матч сегодня. Вместе с Малиновским становятся реальными лидерами сборной.
    cucumber
      cucumber, 11.06.2019 00:05
    +13
    Санек - ньюсмейкер! Эти дни везде поцелуй обсуждают! И по тв и в инете. Круто отыграл матч сегодня. Вместе с Малиновским становятся реальными лидерами сборной.
    Tasha19
    online
      Tasha19, 11.06.2019 00:22
    +8
    А что бы было если недельки так четыре её не видел?
    VITASS
      VITASS, 11.06.2019 00:19
    +4
    лада седан - баклажан
    простите не сдержался.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 11.06.2019 06:40
    +2
    Традиционный пацан - наш! Не будем показывать пальцем на некоторых пеленгасов слюнявых...