Шеф-кухар збірної України: «Маліновський і Бутко не їдять м'яса»

Любомир Тошич розповів про кулінарні вподобання деяких українських футболістів

Шеф-кухар збірної України: «Маліновський і Бутко не їдять м'яса»
© YouTube. Любомир Тошич
Шеф-кухар збірної України з футболу Любомир Тошич розповів про кулінарні вподобання деяких гравців української національної команди.
 
«Свіжі продукти. Продукти, які наші хлопці люблять.
 
Зінченко любить спагеті. Може кожен день їсти карбонару. Спагеті — обов'язково, плюс рибу або м'ясо.
 
Маліновський не їсть м'яса, Богдан Бутко не їсть м'яса. Вони замінюють його рибою і морепродуктами, свіжим салатом.
 
Я хочу, щоб тарілки були порожніми, а ворота — повними», — розповів Тошич.
 
У понеділок, 10-го червня, збірна України зіграє з Люксембургом у межах відбору на Євро-2020.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Footboom

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    garik_trinity
      garik_trinity, 11.06.2019 00:29
    -2
    А рыба - это уже не мясо или я чего-то не догоняю?
    Andy_P
    online
      Andy_P, 10.06.2019 20:35
    +1
    f-play, 10.06.2019 20:08
    Привид (іронічно). То може ти і м'яса не їси? (с)
    Тоже сразу вспомнилось
    digital_summer
    online
      digital_summer, 10.06.2019 20:21
    +4
    - Мама, зря вы это все наготовили, я хотел признаться. Я веган!
    - Боже... я так внукив хотела..
    Лига смеха (с)
    poltavaonelove
      poltavaonelove, 10.06.2019 20:19
    +4
    f-play, 10.06.2019 20:08
    Привид (іронічно). То може ти і м'яса не їси? (с)
    ... - ні не їсу я м'яса, я тільки випить іноді люблю (с)
    R1d3r
      R1d3r, 10.06.2019 20:12
    +15
    Повар серб. Интересно, чем он кормил наших футболистов перед матчем с Сербией?
    serg
      serg, 10.06.2019 20:12
    +1
    мы тоже когда играли, то за воротами кучу жратвы держали. Поиграли и перекусить
    f-play
      f-play, 10.06.2019 20:08
    +10
    Привид (іронічно). То може ти і м'яса не їси? (с)
    R1d3r
      R1d3r, 10.06.2019 20:12
    +15
    Повар серб. Интересно, чем он кормил наших футболистов перед матчем с Сербией?
    f-play
      f-play, 10.06.2019 20:08
    +10
    Привид (іронічно). То може ти і м'яса не їси? (с)
    digital_summer
    online
      digital_summer, 10.06.2019 20:21
    +4
    - Мама, зря вы это все наготовили, я хотел признаться. Я веган!
    - Боже... я так внукив хотела..
    Лига смеха (с)
    poltavaonelove
      poltavaonelove, 10.06.2019 20:19
    +4
    f-play, 10.06.2019 20:08
    Привид (іронічно). То може ти і м'яса не їси? (с)
    ... - ні не їсу я м'яса, я тільки випить іноді люблю (с)
    Andy_P
    online
      Andy_P, 10.06.2019 20:35
    +1
    f-play, 10.06.2019 20:08
    Привид (іронічно). То може ти і м'яса не їси? (с)
    Тоже сразу вспомнилось
    serg
      serg, 10.06.2019 20:12
    +1
    мы тоже когда играли, то за воротами кучу жратвы держали. Поиграли и перекусить