На матч Україна - Люксембург продано більше 34-х тисяч квитків

На стадіоні очікується аншлаг

На матч Україна - Люксембург продано більше 34-х тисяч квитків
© ffu.ua

Після чудового матчу проти Сербії, який Україна виграла 5:0, вболівальники мають намір не менш якісно підтримувати команду і в поєдинку відбору Євро-2020 з Люксембургом.

Повідомляється, що на гру продано 34 423 квитка. Це дані на сьогоднішній ранок. «Арена Львів» вміщає 34 915 глядачів.

Матч відбудеться сьогодні ввечері, старт о 21:45.

Україна очолює відбіркову групу, набравши 7 очок.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Українська асоціація футболу

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    alefteev77
    online
      alefteev77, 10.06.2019 18:38
    +1
    rasheed_iverson, 10.06.2019 17:37
    На Сербію в перекупів доходило до 5-и разів дорожче...білет за 200 грн в переупів оцінювався в 1000 грн
    Если ФФУ (с Суркисами, Павелками и подобными) зарабатывает на детях и ДЮСШ и совесть их не мучает вообще. То перекупы - это юные ботаники со своими заработками в 500-800 грн на одном билете.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 10.06.2019 18:34
    +2
    Sport, 10.06.2019 15:17
    Все матчи сборной надо проводить во Львове.
    А может построить по небольшому (тыс на 20) качественному стадиону в каждом областном центре (за 28 лет можно было сделать).
    Глядишь бы матчи в Луцке, Чернигове, Виннице, Николаеве тоже бы собирали полные стадионы.
    Футбол начинается с ДЮСШ, дворового футбола, детских тренеров и качественных стадионов (больших, средних, маленьких), безопасных площадок.
    А у нас футбол начинается, и как правило заканчивается, на олигархах и их свите.
    «УАФ – М а ф і я!»
      «УАФ – М а ф і я!», 10.06.2019 18:29
    +4
    Україна переможе - Львів допоможе! Козаки до перемоги!
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 10.06.2019 17:37
    +4
    Den4ik123, 10.06.2019 17:19
    Охх, скільки ж наварять собі спекулянти.. Хоча як що гра буде така сама як против Сербії, то можна і заплатити умовні 500грн
    На Сербію в перекупів доходило до 5-и разів дорожче...білет за 200 грн в переупів оцінювався в 1000 грн
    Den4ik123
      Den4ik123, 10.06.2019 17:19
    +4
    Охх, скільки ж наварять собі спекулянти.. Хоча як що гра буде така сама як против Сербії, то можна і заплатити умовні 500грн
    Golhrenshtanga
      Golhrenshtanga, 10.06.2019 16:36
    +22
    Львов красавы,на Люксов полный стадион
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 10.06.2019 15:58
    +7
    с Португезами как всегда в Киеве будет матч
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 10.06.2019 15:57
    +2
    кто то два раза на футбик сгоняет
    zvalenok02
      zvalenok02, 10.06.2019 15:34
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Sport, 10.06.2019 15:17
    Все матчи сборной надо проводить во Львове.
    Фиг вам. Остальная Украина тоже имеет право смотреть игры сборной вживую.
    Sport
      Sport, 10.06.2019 15:17
    +13
    Все матчи сборной надо проводить во Львове.
    Taykitanin
      Taykitanin, 10.06.2019 14:53
    +10
    Ще в суботу білетів не було, перекупи рулять
    AlexDSan
      AlexDSan, 10.06.2019 14:47
    +17
    Красавці!!!! Україні перемоги!
    Golhrenshtanga
      Golhrenshtanga, 10.06.2019 16:36
    +22
    Львов красавы,на Люксов полный стадион
    AlexDSan
      AlexDSan, 10.06.2019 14:47
    +17
    Красавці!!!! Україні перемоги!
    Sport
      Sport, 10.06.2019 15:17
    +13
    Все матчи сборной надо проводить во Львове.
    Taykitanin
      Taykitanin, 10.06.2019 14:53
    +10
    Ще в суботу білетів не було, перекупи рулять
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 10.06.2019 15:58
    +7
    с Португезами как всегда в Киеве будет матч
    «УАФ – М а ф і я!»
      «УАФ – М а ф і я!», 10.06.2019 18:29
    +4
    Україна переможе - Львів допоможе! Козаки до перемоги!
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 10.06.2019 17:37
    +4
    Den4ik123, 10.06.2019 17:19
    Охх, скільки ж наварять собі спекулянти.. Хоча як що гра буде така сама як против Сербії, то можна і заплатити умовні 500грн
    На Сербію в перекупів доходило до 5-и разів дорожче...білет за 200 грн в переупів оцінювався в 1000 грн
    Den4ik123
      Den4ik123, 10.06.2019 17:19
    +4
    Охх, скільки ж наварять собі спекулянти.. Хоча як що гра буде така сама як против Сербії, то можна і заплатити умовні 500грн
    alefteev77
    online
      alefteev77, 10.06.2019 18:34
    +2
    Sport, 10.06.2019 15:17
    Все матчи сборной надо проводить во Львове.
    А может построить по небольшому (тыс на 20) качественному стадиону в каждом областном центре (за 28 лет можно было сделать).
    Глядишь бы матчи в Луцке, Чернигове, Виннице, Николаеве тоже бы собирали полные стадионы.
    Футбол начинается с ДЮСШ, дворового футбола, детских тренеров и качественных стадионов (больших, средних, маленьких), безопасных площадок.
    А у нас футбол начинается, и как правило заканчивается, на олигархах и их свите.
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 10.06.2019 15:57
    +2
    кто то два раза на футбик сгоняет
    zvalenok02
      zvalenok02, 10.06.2019 15:34
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Sport, 10.06.2019 15:17
    Все матчи сборной надо проводить во Львове.
    Фиг вам. Остальная Украина тоже имеет право смотреть игры сборной вживую.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 10.06.2019 18:38
    +1
    rasheed_iverson, 10.06.2019 17:37
    На Сербію в перекупів доходило до 5-и разів дорожче...білет за 200 грн в переупів оцінювався в 1000 грн
    Если ФФУ (с Суркисами, Павелками и подобными) зарабатывает на детях и ДЮСШ и совесть их не мучает вообще. То перекупы - это юные ботаники со своими заработками в 500-800 грн на одном билете.