Україна оголосила заявку на матч з Люксембургом

Богдан Бутко та Артем Бесєдін участі в матчі не візьмуть

Україна оголосила заявку на матч з Люксембургом
© УАФ

Збірна України оголосила заявку на матч відбору на Євро-2020 проти Люксембурга, який відбудеться сьогодні у Львові:

Воротарі: 1. Юрій Паньків, 12. Андрій Пятов, 23. Андрій Лунін.

Захисники: 3. Едуард Соболь, 4. Сергій Кривцов, 5. Микита Бурда, 13. Ігор Пластун, 16. Віталій Миколенко, 21. Олександр Караваєв, 22. Микола Матвієнко.

Півзахисники: 2. Володимир Шепелєв, 6. Тарас Степаненко, 7. Микола Шапаренко, 8. Руслан Малиновський, 10. Євген Коноплянка, 11. Марлос, 14. Мар'ян Швед, 15. Віктор Циганков, 17. Олександр Зінченко, 19. Роман Безус , 20. Віктор Коваленко.

Нападники: 9. Артем Кравець, 18. Роман Яремчук.

В заявку не увійшли Богдан Бутко та Артем Беседін, які не зіграють з Люксембургом через травму.

Матч Україна - Люксембург почнеться сьогодні о 21:45.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Українська асоціація футболу

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 10.06.2019 15:56
    +3
    Марлос играть будет??
    Saar
      Saar, 10.06.2019 15:48
    +3
    Витек еще папочку....)))))
    Денис Торопцев
      Денис Торопцев, 10.06.2019 15:20
    +9
    n.tkach, 10.06.2019 13:59
    А как же статья за 08.06. - ОФИЦИАЛЬНО. Лунин вернется в состав Украины U-20 на полуфинал ЧМ ??? Есть подозрение, что он в самолёте тренируется
    Зі Львова до Гдині літак 1,5 години летить.
    rikhard sorgee
      rikhard sorgee, 10.06.2019 14:34
    +9
    Беседин, что опять???((( просто жесь какая то
    Вадим Трикоз
      Вадим Трикоз, 10.06.2019 14:08
    +11
    n.tkach, 10.06.2019 13:59
    А как же статья за 08.06. - ОФИЦИАЛЬНО. Лунин вернется в состав Украины U-20 на полуфинал ЧМ ??? Есть подозрение, что он в самолёте тренируется
    Вернется после этого матча чартерным рейсом! Ночью прибудет в расположение U-20!
    serge_kr
    online
      serge_kr, 10.06.2019 14:08
    +9
    n.tkach, 10.06.2019 13:59
    А как же статья за 08.06. - ОФИЦИАЛЬНО. Лунин вернется в состав Украины U-20 на полуфинал ЧМ ??? Есть подозрение, что он в самолёте тренируется
    Там было сказано что он сразу после матча вылетит.
    n.tkach
      n.tkach, 10.06.2019 13:59
    -11
    А как же статья за 08.06. - ОФИЦИАЛЬНО. Лунин вернется в состав Украины U-20 на полуфинал ЧМ ??? Есть подозрение, что он в самолёте тренируется
    Вадим Трикоз
      Вадим Трикоз, 10.06.2019 14:08
    +11
    n.tkach, 10.06.2019 13:59
    А как же статья за 08.06. - ОФИЦИАЛЬНО. Лунин вернется в состав Украины U-20 на полуфинал ЧМ ??? Есть подозрение, что он в самолёте тренируется
    Вернется после этого матча чартерным рейсом! Ночью прибудет в расположение U-20!
    Денис Торопцев
      Денис Торопцев, 10.06.2019 15:20
    +9
    n.tkach, 10.06.2019 13:59
    А как же статья за 08.06. - ОФИЦИАЛЬНО. Лунин вернется в состав Украины U-20 на полуфинал ЧМ ??? Есть подозрение, что он в самолёте тренируется
    Зі Львова до Гдині літак 1,5 години летить.
    rikhard sorgee
      rikhard sorgee, 10.06.2019 14:34
    +9
    Беседин, что опять???((( просто жесь какая то
    serge_kr
    online
      serge_kr, 10.06.2019 14:08
    +9
    n.tkach, 10.06.2019 13:59
    А как же статья за 08.06. - ОФИЦИАЛЬНО. Лунин вернется в состав Украины U-20 на полуфинал ЧМ ??? Есть подозрение, что он в самолёте тренируется
    Там было сказано что он сразу после матча вылетит.
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 10.06.2019 15:56
    +3
    Марлос играть будет??
    Saar
      Saar, 10.06.2019 15:48
    +3
    Витек еще папочку....)))))