Колумбія U-20 - Україна U-20 – 0:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 1/4 фіналу юнацького чемпіонату світу

Колумбія U-20 - Україна U-20 – 0:1. Текстова трансляція матчу
© twitter.com/ffukraine

У п'ятницю, 7-го червня, відбудеться поєдинок 1/4 фіналу юнацького чемпіонату світу, в якому збірна України U-20 буде протистояти одноліткам з Колумбії. Матч пройде в польському місті Лодзь на стадіоні «LKS Lodz», початок о 16:30 за київським часом.

«Синьо-жовті» вже зуміли добитися історичного досягнення, вперше опинившись серед учасників чвертьфінальної стадії на світовій першості. Але апетит приходить під час їжі, і будемо сподіватися, що зустріч з колумбійцями не стане останньою на турнірі для команди Олександра Петракова. Перед відповідальним поєдинком збірна України зазнала досить вагомої кадрової втрати: «синьо-жовтим» не допоможе голкіпер Андрій Лунін, який відправився в розташування національної команди. Збірна Колумбії насилу подолала перший раунд плей-офф, тільки в серії післяматчевих 11-тиметрових ударів здолавши Нову Зеландію.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу між збірними України та Колумбії. Стежити за подіями матчу можна за цим посиланням.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    «УАФ – М а ф і я!»
      «УАФ – М а ф і я!», 07.06.2019 18:25
    +3
    П о б е д а!!! В полуфинале, скорее всего с Итальянцами сыграем!
    «УАФ – М а ф і я!»
      «УАФ – М а ф і я!», 07.06.2019 18:24
    0
    40 секунд еще...
    cucumber
      cucumber, 07.06.2019 18:24
    +3
    Ураааааа!!!!!!
    polesse2000
    online
      polesse2000, 07.06.2019 18:23
    +7
    Да! Есть, поздравляю в первую очередь тренера. Супряга - дно никакой , как его защитник вставил 1в1
    rugby1970
    online
      rugby1970, 07.06.2019 18:23
    +2
    УРА!
    ingvar1305
      ingvar1305, 07.06.2019 18:23
    +6
    Браво Україна U20 ...

    name_footbol
      name_footbol, 07.06.2019 18:23
    +1
    Фух...все еду домой, а то задержался, я должен был смотреть матч на работе!
    zhyr
      zhyr, 07.06.2019 18:23
    +2
    Ya-Legenda
      Ya-Legenda, 07.06.2019 18:22
    +9
    Полуфинал!!!!!!!!!!!!!Украина чемпион!!!!!!!!!!
    Ya-Legenda
      Ya-Legenda, 07.06.2019 18:22
    +6
    Полуфинал!!!!!!!!!!!!!Украина чемпион!!!!!!!!!!
    olexyn
    online
      olexyn, 07.06.2019 18:22
    +3
    ой, блін, відлегло...
    Foxsa17
      Foxsa17, 07.06.2019 18:22
    +6
    Ура!Україна!Молодці!!!МУЖИКИ!!!Слава Вам і хвала!!!
    nomad
      nomad, 07.06.2019 18:22
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Тупой отбой в большинстве
    olexyn
    online
      olexyn, 07.06.2019 18:22
    +4
    пацани. ну ви що? чого ви так паскудно граєте?
    name_footbol
      name_footbol, 07.06.2019 18:20
    +3
    Ужас, хоть Супряга бегал бы за мячом, цепляйся!
    Наши мяч не держат....
    «УАФ – М а ф і я!»
      «УАФ – М а ф і я!», 07.06.2019 18:20
    0
    Слишком много компенсированного времени, хотя и по делу
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 07.06.2019 18:20
    +3
    лучше в аут Жора, но не на супрягу
    olexyn
    online
      olexyn, 07.06.2019 18:19
    +1
    блін, вони що, зовсім з глузду зїхали, віддавати таку виграшну гру?
    Foxsa17
      Foxsa17, 07.06.2019 18:18
    +2
    Останні 5 хв.зацепіться за м'яч.потримайте
    nomad
      nomad, 07.06.2019 18:17
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Цуко! Та вцепитесь уже в тот мяч!
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 07.06.2019 16:04
    +10
    Валідольний вечір починається, вболіваємо за наших сьогодні ) надіюсь на дві перемоги
    AЛВ
      AЛВ, 06.06.2019 13:38
    +10
    Збірна України - тільки ПЕРЕМОГА.!!!!
    Ya-Legenda
      Ya-Legenda, 07.06.2019 18:22
    +9
    Полуфинал!!!!!!!!!!!!!Украина чемпион!!!!!!!!!!
    Український Крим
      Український Крим, 07.06.2019 17:26
    +9
    Главные фавориты Франция, Португалия, Уругвай и Аргентина уехали домой! Остались сладкие макароны и нестабильные афро-американцы! Этот шанс упускать нельзя))))
    футфан
      футфан, 07.06.2019 18:13
    +8
    Дай Бог здоров'я Денису Попову!!!
    polesse2000
    online
      polesse2000, 07.06.2019 18:23
    +7
    Да! Есть, поздравляю в первую очередь тренера. Супряга - дно никакой , как его защитник вставил 1в1
    ingvar1305
      ingvar1305, 07.06.2019 18:23
    +6
    Браво Україна U20 ...

    Ya-Legenda
      Ya-Legenda, 07.06.2019 18:22
    +6
    Полуфинал!!!!!!!!!!!!!Украина чемпион!!!!!!!!!!
    Foxsa17
      Foxsa17, 07.06.2019 18:22
    +6
    Ура!Україна!Молодці!!!МУЖИКИ!!!Слава Вам і хвала!!!
    Sasha Xobot
      Sasha Xobot, 07.06.2019 18:05
    +6
    Что с Супругой сделали в Динамо? Головой играет хорошо, но ногами ужас
    name_footbol
      name_footbol, 07.06.2019 18:04
    +6
    Супряга это конечно нечто! Пздц конечно! И это форвард
    ManUtd
      ManUtd, 07.06.2019 17:52
    +5
    Как, бл%ть, как?
    olexyn
    online
      olexyn, 07.06.2019 18:22
    +4
    пацани. ну ви що? чого ви так паскудно граєте?
    Foxsa17
      Foxsa17, 07.06.2019 18:11
    +4
    Ай втомилися.дотримайтесь МУЖИКИ!!!
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 07.06.2019 17:59
    +4
    Ya-Legenda, 07.06.2019 17:56
    А почему напрягу??? Разве в Колумбии моментов больше чем у нас?
    Рахунок з різницею в один мятч завжди слизький....хто б не грав.....
    футфан
      футфан, 07.06.2019 17:54
    +4
    Цитаішвілі дуже слабо!!! Ще в матчі проти Панами дуже слабо виглядав
    zhyr
      zhyr, 07.06.2019 17:51
    +4
    ТА НАХ ті понти? Пробий простіше, ні, треба з розворотами, з льоту
    футфан
      футфан, 07.06.2019 16:52
    +4
    Перший крок зроблено!!! Хороша підтримка на стадіоні!!! Вперед Україно!!! Вперед до перемоги!!!
    Ya-Legenda
      Ya-Legenda, 07.06.2019 16:43
    +4
    Сикан красавец!!! Вратари соперников в его присутствии, чудят конкретно
    «УАФ – М а ф і я!»
      «УАФ – М а ф і я!», 07.06.2019 18:25
    +3
    П о б е д а!!! В полуфинале, скорее всего с Итальянцами сыграем!