НБА. Торонто знову вийшов вперед у фінальній серії

«Ворріорс» не вистачило 47 очок Стефена Каррі

3597
3
twitter.com/warriors

Сьогодні вночі в третьому матчі фінальної серії НБА «Торонто» на виїзді обіграв «Голден Стейт» 123:109 і знову вийшов вперед у серії - 2:1.

«Голден Стейт» - «Торонто» 109:123 (29:36, 23:24 31:36, 26:27), серія - 1:2

«Голден Стейт»: Каррі (47 + 8 підбирань + 7 передач), Грін (17 + 7 підбирань), Ігудала (11), Лівінгстон (4), Казінс (4) - старт; Кук (9), Жеребко (6), Богут (6 + 7 підбирань), Маккінні (3), Белл (2), Еванс (0), Джонс (0).

«Торонто»: Леонард (30 + 7 підбирань + 6 передач), Лаурі (23 + 9 передач), Грін (18), Сіакам (18 + 9 підбирань + 6 передач), Марк Газоль (17 + 7 підбирань) - старт; Ванвліт (11), Ібака (6 + 6 блок-шотів), Лін (0), Мікс (0), Пауелл (0), Маккоу (0), Міллер (0).

(3)

Космос у Леверкузені. Баєр відігрався з 0:2 і вийшов у фінал Ліги Європи
Футбол | 10 травня 2024, 00:03 22

«Рома» не зуміла втримати перемогу та перервати неймовірну серію німецької команди