ФРАНКОВ: «Професіонали кажуть, що такий пенальті треба ставити»
Спеціаліст поділився думкою про одинадцятиметровий, призначений в дебюті фіналу Ліги чемпіонів
![ФРАНКОВ: «Професіонали кажуть, що такий пенальті треба ставити»](https://pic.sport.ua/images/news/0/11/24/orig_444965.jpg)
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков прокоментував пенальті в ворота «Тоттенхема», який призначив головний арбітр фіналу Ліги чемпіонів Дамир Скомина на 1-й хвилині матчу «шпор» із «Ліверпулем».
«Як я сумніваюся в цьому пенальті, йолки-палки...», — написав Франков в твіттері.
«Проконсультувався у профі. Кажуть: так, треба ставити. При настільки неприродно-відстовбурченому положенні руки навіть частковий дотик руки м'ячем (або м'яча рукою) повинен тлумачитися як порушення правил. Ураганний початок, воістину ураганний фінал», — додав Франков пізніше.
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Усик запланував неймовірний бій у Києві проти свого екссуперника](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/middle_738724.jpg)
Бокс
|
16 лютого 2025, 09:16
5
![Усик запланував неймовірний бій у Києві проти свого екссуперника](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/small_738724.jpg)
Олександр хоче провести поєдинок проти Чісори
![«Тільки не плач». Усик – Берінчику після поразки нокаутом від Девіса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738841.jpg)
Бокс
|
15 лютого 2025, 19:42
13
![«Тільки не плач». Усик – Берінчику після поразки нокаутом від Девіса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738841.jpg)
Денис програв нокаутом в четвертому раунді
![Хитрощі Мілованова. Чи реально Україна може втратити топового захисника?](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738995.jpg)
![Оце так кваліфаєр. Костюк отримала першу суперницю на супертурнірі в ОАЕ](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/slider_738771.jpg)
![Гравця збірної України не випустили за кордон та доставили в ТЦК](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738969.jpg)
Коментарі 10
Популярні
Нові
Старі
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Chester_787](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
Пенальти был 100%, плюс Тотенхем имел 2 тайма на то что-бы отыгратся
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/116/thumb_343259.jpg)
![Андрей Овчаренко](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/116/thumb_343259.jpg)
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/132/thumb_346549.png)
![serg](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/132/thumb_346549.png)
опять этого старого п@рдуна спорт.юа сует куда ни попало. Забудьте про него.
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/0/5/thumb_1090.jpg)
![Віталій Яценко](https://pic.sport.ua/images/users/0/0/5/thumb_1090.jpg)
Ставити такі пеналі на 20 секунді - дійсно ну дуже суперечливо. Тим більше, що в руку м'яч потрапив від плеча. Але Сісоко просто не треба було так руками махати. Наче досвідчений гравець. А так через ранній гол фінал бів надзвичайно скучним. Лівер з перемогою. Цілком заслуженою.
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/123/thumb_344685.jpg)
![Laeda](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/123/thumb_344685.jpg)
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/3/72/thumb_134557.jpg)
![Владимир Копяк](https://pic.sport.ua/images/users/0/3/72/thumb_134557.jpg)
Да.... Левейший пеналь.... Такое впечатление, что это наш арбитр в отметился в ЧУ.... Значит так надо было, случайностей в финале ЛЧ НЕ БЫВАЕТ!
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![nicksaf](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
Пенальти не было, на видео чётко видно, что мяч попал в грудь.
Показати
Приховати
1 відповідь
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/162/thumb_352582.jpg)
![Сергей Долина](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/162/thumb_352582.jpg)
Даже коментатор, хоть и болел за Ливерпуль, сначала сказал, что мяч попал в грудь, а потом уже начал крутить, судья, просто убил Тоттенхем, ставить такие пенальти на 20 секунде, это убийство футбола!
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![lizerginnn](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
Фуйню тебе иксперты сказали, картавый.