Українці успішно стартували на ЧЄ з академічного веслування

Головний континентальний форум проходить в швейцарському Люцерні

Українці успішно стартували на ЧЄ з академічного веслування
© scu.org.ua
На чемпіонаті Європи з академічного веслування, який стартував в швейцарському Люцерні, відбулися перші змагання за участю українців.
 
У жіночій двійці розпашній Оксана Голуб і Олена Буряк вийшли в півфінал. Вони посіли третє місце в попередньому заїзді. У чоловіків в двійці розпашній Антон Холязніков і Антон Бондаренко стали останніми на попередній стадії. Їх чекає втішний заїзд.
 
В двійці парній у жінок Катерина Дудченко та Наталія Довгодько з третім результатом безпосередньо вийшли в півфінал. У чоловіків в цьому ж виді Юрій Іванов і Микола Калашник з останнім результатом вирушили в втішний заїзд.
 
У чоловічій четвірці розпашній без рульового Роман Півень, Артем Мороз, Максим Боклаженко і Дмитро Хула пройшли в півфінал з другим результатом.
 
У жіночому заїзді одиночок Діана Димченко не зуміла пробитися в півфінал безпосередньо і з четвертим часом відправилася у втішний заїзд.
 
У чоловічій двійці парній Ігор Хмара і Денис Ковальов показали третій результат в попередньому заїзді. Але оскільки потрібно було потрапити в першу двійку, українці також вирушили в втішний раунд.
 
Не уникла цієї долі і жіноча четвірка парна. Євгенія Довгодько, Дар'я Верхогляд, Анастасія Коженкова і Яна Дементьєва в попередньому заїзді стала третьою. А в головний Фінал А виходив тільки кращий екіпаж, яким виявився німецьким.
 
Чоловічій четвірці парній вдалося пройти в півфінал відразу. Дмитро Міхай, Сергій Гринь, Олександр Надтока та Іван Довгодько стали третіми в своєму заїзді, але як раз веслярі топ-3 в наступний раунд і виходили.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Prosport

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності