Як фани Металіста ледь не зірвали матч з Авангардом

Поєдинок довелося зупиняти на 10 хвилин

6179
3
Футбол 24

У суботу «Металіст-1925» в матчі Першої ліги на виїзді поступився «Авангарду» 0:1 і не потрапив в плей-офф за вихід в УПЛ.

За 2 хвилини до фінального свистка фанати «Металіста» почали масово палити фаєри, через що арбітр Максим Козиряцький зупинив матч на 10 хвилин:

(7)

Лунін у цьому сезоні сяде на лаву для запасних. Стали відомі причини
Футбол | 25 квітня 2024, 11:05 14

Анчелотті планує випустити Кепу і Куртуа у старті найближчим часом

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися