1318
0
СК Дніпро-1. Сергій Логінов
28-річний центральний захисник Сергій Логінов підписав новий контракт з клубом СК «Дніпро-1» терміном на два роки.

У минулому чемпіонаті Першої ліги гравець зіграв 25 матчів. Він провів на полі більше всіх хвилин серед гравців команди (2118) і має абсолютно кращий показник в команді по системі плюс-мінус (+49).

Сергій пройшов шлях з командою від другої ліги до УПЛ, провівши за цей час в чемпіонатах і кубках України в складі СК «Дніпро-1» 65 матчів, в яких він забив 9 м'ячів і віддав 2 гольові передачі.

17-річний півзахисник Арсеній Батагов також підписав новий контракт з клубом, але терміном на три роки. Вихованець дніпровської академії в цьому році дебютував за основний склад команди, провівши в Першій лізі 8 матчів (зробив дві результативні передачі) і 2 поєдинки у Кубку України.

Хавбек розповів про свій дебют і плани на майбутнє: «Мабуть, найбільше запам'яталася перша гра за основний склад, яку я проводив в кубковому чвертьфінальному матчі проти полтавської «Ворскли». Зіграти в дебютному матчі і відразу проти клубу Прем'єр-ліги – це було дуже непросто. Завдання? В першу чергу треба буде закріпитися в основному складі. Щоб це були не аванси, а я б грав заслужено в стартовому складі або виходив на заміну».

(1)

Стали відомі оцінки Довбика та Циганкова за історичний матч із Барселоною
Футбол | 04 травня 2024, 22:25 4

«Жирона» обіграла «синьо-гранатових» 4:2 та вперше в історії вийшла до Ліги чемпіонів!

БРАЖКО: «У перерві розізлилися самі на себе, адже так грати не можна»
Футбол | 05 травня 2024, 18:54 0