ЧС з хокею. Вирішальний гол Фінляндії в ворота Росії

Фіни вийшли у фінал

ЧС з хокею. Вирішальний гол Фінляндії в ворота Росії

Збірна Фінляндії вийшла у фінал чемпіонату світу з хокею завдяки перемозі над Росією 1:0.

Вирішальний гол в середині третього періоду забив Марко Анттіла.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Brian
      Brian, 25.05.2019 23:30
    +4
    И это при том что финны привезли на этот чемпионат второй состав, не обкатанных, но голодных к победам пацанов. Выше всяких похвал, вот где кузница талантов.
    Виталий Манько
      Виталий Манько, 25.05.2019 22:52
    +2
    Как я и писал ранее в комментариях,одна была надежда на финнов на этом Чемпе. Реально - финны собрались и выбили самую сильную команду Чемпионата. А потом соберутся и дрюкнут канадцев в финале. Я за финнов
    Denmark1107
      Denmark1107, 25.05.2019 19:27
    +17
    Фу-ухх... Ну, нарешті ця красно-машинна свиноферма вилитіла Жаль, що їх ще США не грюкнули.
    Єврофіни віддрюкали угро-фінів. Приємно, що не кажіть.
    Ossa8860
      Ossa8860, 25.05.2019 19:24
    +5
    Кто, финны?!!! Я в шоке...
    AЛВ
      AЛВ, 25.05.2019 19:19
    +14
    Маленька Фінляндія здолала родичів,- "прєвелікую масковію".!!!
    «УАФ – М а ф і я!»
      «УАФ – М а ф і я!», 25.05.2019 19:01
    +13
    Молодцы финны. Грамотно сыграли и доказали что при желании можно выиграть у любого соперника. Никого бояться не надо!
    Denmark1107
      Denmark1107, 25.05.2019 19:27
    +17
    Фу-ухх... Ну, нарешті ця красно-машинна свиноферма вилитіла Жаль, що їх ще США не грюкнули.
    Єврофіни віддрюкали угро-фінів. Приємно, що не кажіть.
    AЛВ
      AЛВ, 25.05.2019 19:19
    +14
    Маленька Фінляндія здолала родичів,- "прєвелікую масковію".!!!
    «УАФ – М а ф і я!»
      «УАФ – М а ф і я!», 25.05.2019 19:01
    +13
    Молодцы финны. Грамотно сыграли и доказали что при желании можно выиграть у любого соперника. Никого бояться не надо!
    Ossa8860
      Ossa8860, 25.05.2019 19:24
    +5
    Кто, финны?!!! Я в шоке...
    Brian
      Brian, 25.05.2019 23:30
    +4
    И это при том что финны привезли на этот чемпионат второй состав, не обкатанных, но голодных к победам пацанов. Выше всяких похвал, вот где кузница талантов.
    Виталий Манько
      Виталий Манько, 25.05.2019 22:52
    +2