ВІДЕО. Рибалка відзначився дублем у ворота Галатасарая

Український півзахисник «Сівасспора» відзначився в поєдинку проти лідера чемпіонату

© ФК Сівасспор. Сергій Рибалка
Український легіонер «Сівасспора» Сергій Рибалка відзначився голом у поєдинку 34-го туру турецької Суперліги проти «Галатасарая» (4:2).

На 43-й хвилині матчу за рахунку 0: 2 український півзахисник добив м'яч у ворота після відбитого удару головою Демір. На 77-й хвилині Рибалка оформив дубль.

Відзначимо, що це вже третій і четвертий голи Рибалки в поточному чемпіонаті, також на його рахунку три ассисти. Даний поєдинок став для Сергія 30-м у всіх турнірах за турецький клуб в сезоні 2018/19.

Додамо, що «Галатасарай» вже гарантував собі чемпіонство, а «Сівасспор» - залишиться в елітному дивізіоні Туреччини.