Карпати — Олімпік — 3:3. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією поєдинку чемпіонату України

Карпати — Олімпік — 3:3. Текстова трансляція матчу
У суботу, 25 травня, відбудеться поєдинок 31-го туру української Прем'єр-ліги, в якому «Карпати» приймають донецький «Олімпік». Матч пройде у Львові на полі стадіону «Україна», початок о 17:00 за київським часом.
 
Львів'яни не хочуть фінішувати в зоні перехідних матчів. Відставання від рятівного 9-го місця складає 3 очки, і там саме знаходиться «Олімпік». Тому боротьба очікується неабияка. Адже донецька команда в разі перемоги достроково гарантує собі прописку в еліті на наступний сезон. Тоді як «Карпати» формально ще нічого не вирішили і теоретично можуть завершити сезон на останній сходинці таблиці! Зрозуміло, до цього навряд чи дійде, але очки «левам» потрібні.
 
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    PFCLviv
      PFCLviv, 25.05.2019 19:02
    -1
    В останньому турі вболіваємо за Чорноморець і Арсенал ! Хлопці потрібна перемога !
    PFCLviv
      PFCLviv, 25.05.2019 18:59
    -2
    Слава Богу Олімпік виправив помилку, шкода Арсенал програв, а от ЧО виграв... Тепер Арсеналу треба відправити стадо в пердів і всьо супер !
    Ya-Legenda
      Ya-Legenda, 25.05.2019 18:55
    +2
    banderlog78, 25.05.2019 18:54
    через інвалідів ставка не зіграла. ПІДЕРА.. йо...ні
    Ти ще на них ставиш, побережи нерви
    banderlog78
      banderlog78, 25.05.2019 18:54
    +1
    через інвалідів ставка не зіграла. ПІДЕРА.. йо...ні
    PFCLviv
      PFCLviv, 25.05.2019 18:51
    -2
    banderlog78, 25.05.2019 18:50
    невже в Карпатах нема нормальних голкіперів ? шо за каліка на воротах ? 2 банки пустити в такому важливому матчі
    Кучинський просто скучив за 1 лігою, він там постійно грав !
    Ya-Legenda
      Ya-Legenda, 25.05.2019 18:51
    +3
    Так вміють тільки Карпати, просто нещадно вкорочують життя своїм фанатам.
    banderlog78
      banderlog78, 25.05.2019 18:50
    0
    невже в Карпатах нема нормальних голкіперів ? шо за каліка на воротах ? 2 банки пустити в такому важливому матчі
    PFCLviv
      PFCLviv, 25.05.2019 18:50
    -3
    Гооооооооооллллллллллллллллллл!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!
    PFCLviv
      PFCLviv, 25.05.2019 18:49
    -2
    Гоооооооллллллл!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    PFCLviv
      PFCLviv, 25.05.2019 18:48
    -3
    mikmir1, 25.05.2019 18:45
    Дякую вихованцю ФК "Львів" за прекрасну гру у штрафному майданчику! Молодчинка!
    mikmir1
    mikmir1, 25.05.2019 18:45
    0
    Дякую вихованцю ФК "Львів" за прекрасну гру у штрафному майданчику! Молодчинка!
    PFCLviv
      PFCLviv, 25.05.2019 18:36
    -6
    Нєєєє, ну це договорняк! Тупо зливають віацям....
    PFCLviv
      PFCLviv, 25.05.2019 18:23
    -3
    banderlog78, 25.05.2019 18:15
    це пі...ц . такі мячі не забивати як Онгла то це просто жо.а. на йух таких легіонерів
    Тихо! Це супер кризовий менеджер Смалійчук так попрацював !
    PFCLviv
      PFCLviv, 25.05.2019 18:16
    -4
    Не футбол, а скучне дно... Навіть " завжи невірних " на стадіоні мало шо лишилось, забили і вони на каЛпати Одного Маркевича і нашого Паньківа показали ...
    banderlog78
      banderlog78, 25.05.2019 18:15
    -2
    це пі...ц . такі мячі не забивати як Онгла то це просто жо.а. на йух таких легіонерів
    PFCLviv
      PFCLviv, 25.05.2019 17:42
    -5
    Вихованець ПФК Львів Роман Вантух розриває стадо ! Роман, треба гол вівцям забити !
    PFCLviv
      PFCLviv, 25.05.2019 17:19
    -6
    mikmir1, 25.05.2019 17:17
    На стадіоні.
    mikmir1
    mikmir1, 25.05.2019 17:17
    +5
    PFCLviv, 25.05.2019 17:15
    А де "армія вболівальників каЛпат" Казали шо всьо місто Львів за каЛпати ?!
    На стадіоні.
    PFCLviv
      PFCLviv, 25.05.2019 17:15
    -7
    А де "армія вболівальників каЛпат" Казали шо всьо місто Львів за каЛпати ?!
    PFCLviv
      PFCLviv, 25.05.2019 17:14
    -5
    Ростик Карпа, 25.05.2019 17:07
    На наступний рік Рух буде вівців грати в першій лізі)
    100 %
    mikmir1
    mikmir1, 25.05.2019 17:17
    +5
    PFCLviv, 25.05.2019 17:15
    А де "армія вболівальників каЛпат" Казали шо всьо місто Львів за каЛпати ?!
    На стадіоні.
    Ya-Legenda
      Ya-Legenda, 25.05.2019 18:51
    +3
    Так вміють тільки Карпати, просто нещадно вкорочують життя своїм фанатам.
    Ya-Legenda
      Ya-Legenda, 25.05.2019 18:55
    +2
    banderlog78, 25.05.2019 18:54
    через інвалідів ставка не зіграла. ПІДЕРА.. йо...ні
    Ти ще на них ставиш, побережи нерви
    banderlog78
      banderlog78, 25.05.2019 18:54
    +1
    через інвалідів ставка не зіграла. ПІДЕРА.. йо...ні
    banderlog78
      banderlog78, 25.05.2019 18:50
    0
    невже в Карпатах нема нормальних голкіперів ? шо за каліка на воротах ? 2 банки пустити в такому важливому матчі
    mikmir1
    mikmir1, 25.05.2019 18:45
    0
    Дякую вихованцю ФК "Львів" за прекрасну гру у штрафному майданчику! Молодчинка!