Мауріціо САРРІ: «Це був неймовірний матч»

Головний тренер «Челсі» – про перемогу над «Айнтрахтом»

2099
1
Skysports.com
Наставник лондонського «Челсі» Мауріціо Саррі прокоментував перемогу над франкфуртским «Айнтрахтом» (1:1, 4:3 по пенальті) в матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги Європи.

«Англійській команді дуже нелегко показувати високий рівень футболу в останні місяці сезону - тут проводять більше матчів, ніж в інших країнах. Сьогодні ми провели вже 61-й матч в сезоні. В Італії грають по 50-52 матчі. Різниця в вісім-десять матчів величезна.

У відкритій грі «Айнтрахт» дуже небезпечний. Ми не змогли забити другий м'яч у першому таймі і мали проблеми на початку другого. Кінцівку основного часу ми провели краще, а в овертаймі всі виглядали дуже втомленими. Це був неймовірний матч».

У фіналі «Челсі» зіграє з лондонським «Арсеналом». Матч відбудеться 29 травня в Баку.