05.05.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Арсенал-Київ в більшості втримав перемогу над Карпатами

Кияни в турнірній таблиці до мінімуму скоротили відставання від львівського клубу

Арсенал-Київ в більшості втримав перемогу над Карпатами
© ФК Арсенал-Київ

Після поразки в минулому турі від «Олімпіка» головний тренер «Карпат» Фабрі Гонсалес зробив ряд кадрових ротацій. Замість Нестерова, Гуцуляка і Понде на поле вийшли Мегреміч, Бусько та Швед, який відновився після мікротравми. Щодо складу «канонірів», то керманич столичного клубу Ігор Леонов замість Домбровського, Сагуткіна, Ліпартії та Ковпака на поле випустив Вакуленка, Дубінчака, Кадимяна та Мезу.

І саме Вакуленко в дебюті грі змінив нулі на табло стадіону «Україна», де у дощову погоду зібралось дуже мало вболівальників. Після передачі Авагімяна Вакуленко опинився один перед незахищеним кутом воріт і свого шансу не втратив. Карпатівці висловлювали претензії до арбітра та його асистента, проте Олександр Омельченко свого рішення не відмінив.

Господарі поля могли швидко відновити рівновагу, коли кращий бомбардир «Карпат» Швед, з центра штрафної завершуючи атаку, влучив у штангу воріт. Небезпечним був і дальній удар Онгли, який пробив впритул зі штангою. Господарі поля продовжували створювати напругу біля воріт екс-карпатівця Підківки і після чергової атаки Швед опинився на газоні, але свисток арбітра мовчав.

Заключний відрізок першого тайму пройшов в атаках «Карпат», проте завершальним ударам, зокрема Ді Франко, бракувало влучності. А в компенсований час «Карпати» залишилися в меншості, коли Швед після зіткнення з Кадимяном вперше в УПЛ був влучений з поля – після двох жовтих карток.

Під час перерви відбулася заміна в складі «Карпат» і замість вилученого Шведа на вістрі атак почав діяти Понде. А перший небезпечний момент у другому таймі створили гості, коли Сандохадзе вчасно заблокував удар Мезу. Мав нагоду змінити рахунок і екс-карпатівець Кадимян, який не зумів «пробити» Кучинського.

Фабрі  Гонсалес, намагаючись переламати хід поєдинку, зробив дві заміни, в тому числі випустивши вперше у цьому році на поле захисника Дениса Мірошниченка. «Карпати» намагалися вирівняти становище у грі і удар Мякушка заблокував захисник «Арсеналу-Київ».

Тим часом в середині тайму гості знову забили гол. Після передачі Дубінчака відзначився Ковпак, який, до речі, забив свій 75-й гол в УПЛ. Гольова відповідь «Карпат» не забарилася, коли опорний півзахисник Онгла після розіграшу кутового зумів влучно пробити в ціль повз Підківку – 1:2. Для Онгли, до речі, це був перший гол в Україні.

В підсумку безпрограшна серія «Арсеналу-Київ» у матчах з Карпатами триває в УПЛ вже 9 ігор: 6 перемог та 3 нічиї. Також збільшилася і гольова серія «канонірів» у зустрічах з «левами», яка триває в чемпіонатах вже 11 ігор – 24 м'ячі. «Арсенал-Київ» на полях суперників здобув 70-ту перемогу в УПЛ.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Українська Прем'єр-ліга. 27-й тур.

«Карпати» - «Арсенал-Київ» - 1:2


Мартін Онгла (83) - Сергій Вакуленко (10), Олександр Ковпак (74)

Карім Йода (12), Мар'ян Швед (12), Франчіско Ді Франко (45), Павло Ореховський (72) - В'ячеслав Танковский (45), Дмитро Башлай (45+4)

Мар'ян Швед (45+3, друга жовта картка)

«Карпати»: Максим Кучинський - Ніка Сандохадзе (Денис Мірошниченко, 62), Папа Гуйє, Аді Мегреміч - Сергій Мякушко, Франчіско Ді Франко, Дмитро Кльоц, Мартін Онгла, Андрій Бусько (Крістіан Понде, 46) - Карім Йода (Олексій Гуцуляк, 61), Мар'ян Швед.

«Арсенал-Київ»: Роман Підківка - Максим Жичиков, Сергій Вакуленко, Дмитро Башлай, Владислав Дубінчак - Павло Ореховський, В'ячеслав Танковский (Джаба Ліпартія, 73) - Артур Авагімян (Данило Сагуткін, 26), Гегам Кадимян, Владислав Калитвинцев - Мезу Міссі (Олександр Ковпак, 64)

Арбітр: Aлександр Омельченко.

Стадіон: «Україна» (Львів).

КАРПАТИ - АРСЕНАЛ-КИЇВ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 05.05.2019 22:53
    0
    курпати вже 8 років просяться в першу лігу і ніяк не збудеться їхня мрія. Вже через кілька матчів буде впевнене останнє місце і заповітна мрія в пердив. Молодці, заповітна мрія вже на обрії. Даю 100 % на останнє місце.
    Ігор Сайко
      Ігор Сайко, 05.05.2019 22:44
    +1
    Єдине слово що характеризує карпати вівці! Місце команди перша ліга.
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 05.05.2019 22:39
    0
    які то карпати, то 3,14дараси.
    Ростик Карпа
    Ростик Карпа, 05.05.2019 22:21
    0
    Одних у вищій шістці всі тлумлять... Других у нищій.... Що за жестьь
    dudigo78
    online
      dudigo78, 05.05.2019 22:03
    +3
    Roma Ukraine, 05.05.2019 21:37
    невдалий вікенд для Львова - одні інваліди вчора 5 получили, інших сьогодні суддя закопав, день міста получився не футбольним.
    А ще погода просто "пречудова"
    Roma Ukraine
      Roma Ukraine, 05.05.2019 21:37
    0
    невдалий вікенд для Львова - одні інваліди вчора 5 получили, інших сьогодні суддя закопав, день міста получився не футбольним.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 05.05.2019 21:36
    0
    I_LOVE_UKRAINE, 05.05.2019 20:46
    Хотів прокоментувати саму гру, але...Але для чого потрібні комментарі по грі на гілці Карпат,(?) якщо є провокатор "PFCLviv", який вкотре ображає вболівальників, футболістів, тренерів, вже й експертів футбольних.
    Для чого потрібні комментарі по грі (?), ящо є провокатор "PFCLviv" розпалює ворожнечу і ненависть в футбольному середовищі. Для чого потрібні комментарі по грі, якщо пишучи комментар, ти зразу наражаєшься на якесь хамство, на якссь образи, та навіть нічого не пишучи - всерівно виливається цілеспрямовано бруд на вболівальників і клуб!
    Маю надію, що ці відверті і систематичні провокації зі сторони "PFCLviv", в вчерговий раз, не залишуться непоміченими.
    Земляк,не псуй серце!!!Він примітивна особа,в якої на меті тільки одне-стаття про "Карпати" де можна себе "проявити".Його висери невартують навіть курячого посліду!В мене його риганина згорнута і маю чистий спокій Вдачі тобі!
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 05.05.2019 20:46
    +4
    Хотів прокоментувати саму гру, але...Але для чого потрібні комментарі по грі на гілці Карпат,(?) якщо є провокатор "PFCLviv", який вкотре ображає вболівальників, футболістів, тренерів, вже й експертів футбольних.
    Для чого потрібні комментарі по грі (?), ящо є провокатор "PFCLviv" розпалює ворожнечу і ненависть в футбольному середовищі. Для чого потрібні комментарі по грі, якщо пишучи комментар, ти зразу наражаєшься на якесь хамство, на якссь образи, та навіть нічого не пишучи - всерівно виливається цілеспрямовано бруд на вболівальників і клуб!
    Маю надію, що ці відверті і систематичні провокації зі сторони "PFCLviv", в вчерговий раз, не залишуться непоміченими.
    kerch30
      kerch30, 05.05.2019 20:43
    +3
    Якщо Суми лишать, то перемоги до Карпат прийдуть. У Винники на дербі прийдеться іздити
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 05.05.2019 20:40
    0
    Боже яка убогість, яка бездарна команда. Футбол у Львові похований, таки дійсно похований. Ну що, краще буде людям з грошима. Останні віддають, кілька сотень підтримують, і плювати цим піжонам на місто, на людей. Щирі вболівальники наберіться терпіння на роки. З Інгульцем у першій лізі теж буде грати не просто.
    PFCLviv
      PFCLviv, 05.05.2019 20:32
    -8
    Смайл, ти красава! І бабла собі зрубав, і стадо в пердів відправив хочу ше сьогодні супер експерта Вацька послухати, які ФК Львів пляжники з пляжу Бразилії і які Карпати супер профі і супер професіонали!
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 05.05.2019 20:30
    +3
    kerch30, 05.05.2019 20:15
    Він в Харків на футбол іздив, сподівався на перемогу. Назад пішки йшов
    PFCLviv
      PFCLviv, 05.05.2019 20:24
    -2
    ll_pogulianka_ll, 05.05.2019 20:09
    Я бачу"лємбергу" цікаво тільки на гілці "Карпат" ,щось я тебе вчора небачив після гри "недовереса" Можеш не відписувати,твої гнилі коменти згорнуті
    А як ти мене, вівця, читаєш, коли я згорнутий недоверес в першій шістці, а ви прямуєте в пердів, там ваше місце класно вас смалійчук опустив, а сам вже втік....
    PFCLviv
      PFCLviv, 05.05.2019 20:19
    -4
    А шо в Харкові було, ну програли чемпіону і шо?! Вівці ви дно, ви дну летите постійно!
    kerch30
      kerch30, 05.05.2019 20:15
    +1
    ll_pogulianka_ll, 05.05.2019 20:09
    Я бачу"лємбергу" цікаво тільки на гілці "Карпат" ,щось я тебе вчора небачив після гри "недовереса" Можеш не відписувати,твої гнилі коменти згорнуті
    Він в Харків на футбол іздив, сподівався на перемогу. Назад пішки йшов
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 05.05.2019 20:09
    +5
    Я бачу"лємбергу" цікаво тільки на гілці "Карпат" ,щось я тебе вчора небачив після гри "недовереса" Можеш не відписувати,твої гнилі коменти згорнуті
    PFCLviv
      PFCLviv, 05.05.2019 19:59
    0
    Дивимось на турнірну таблицю! Ось це резулютат діяльності супер пупер співаючого менеджера смалійчука!
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 05.05.2019 19:53
    -1
    wicker, 05.05.2019 19:13
    Шведа потрібно у сраку накопати. суддю за компанію також, а Карпатам дивлячись на календар пора готуватись до перехідних ігор. а там також є кому у першу лігу їх відправити....
    Можливо так,але уяви собі стан Шведа,коли він на полі біля себе бачить 9 амеб,а в запасі,ще стільки ж інфузорій...Далі-з командами 2-ої шістки "Карпати" в основному домінували,але проблема в ігровій дисципліні приводила до поразок (бардак в головах-приклад :1 гол арсеналу,5гравців зупинились вважаючи себе арбітром матчу!!!)І останнє,можливо дійсно сплавляються у 1лігу ,фіг його знає,що в голові у Дима)
    musuk
    musuk, 05.05.2019 19:49
    +11
    Кесарю - кесареве, Богу - Боже, Карпатам - 1-ша ліга а Димінському - тюрма
    kerch30
      kerch30, 05.05.2019 19:49
    +1
    Львів - футбольне місто. 7 голів на день міста на двох. Сіро-буро-малинові леви. 8 голів (Підківка)
    musuk
    musuk, 05.05.2019 19:49
    +11
    Кесарю - кесареве, Богу - Боже, Карпатам - 1-ша ліга а Димінському - тюрма
    wicker
      wicker, 05.05.2019 19:13
    +6
    Шведа потрібно у сраку накопати. суддю за компанію також, а Карпатам дивлячись на календар пора готуватись до перехідних ігор. а там також є кому у першу лігу їх відправити....
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 05.05.2019 20:09
    +5
    Я бачу"лємбергу" цікаво тільки на гілці "Карпат" ,щось я тебе вчора небачив після гри "недовереса" Можеш не відписувати,твої гнилі коменти згорнуті
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 05.05.2019 20:46
    +4
    Хотів прокоментувати саму гру, але...Але для чого потрібні комментарі по грі на гілці Карпат,(?) якщо є провокатор "PFCLviv", який вкотре ображає вболівальників, футболістів, тренерів, вже й експертів футбольних.
    Для чого потрібні комментарі по грі (?), ящо є провокатор "PFCLviv" розпалює ворожнечу і ненависть в футбольному середовищі. Для чого потрібні комментарі по грі, якщо пишучи комментар, ти зразу наражаєшься на якесь хамство, на якссь образи, та навіть нічого не пишучи - всерівно виливається цілеспрямовано бруд на вболівальників і клуб!
    Маю надію, що ці відверті і систематичні провокації зі сторони "PFCLviv", в вчерговий раз, не залишуться непоміченими.
    invent
      invent, 05.05.2019 19:39
    +4
    Как не старалась Десна вытащить ЧО, а пушкари опять выиграли
    dudigo78
    online
      dudigo78, 05.05.2019 22:03
    +3
    Roma Ukraine, 05.05.2019 21:37
    невдалий вікенд для Львова - одні інваліди вчора 5 получили, інших сьогодні суддя закопав, день міста получився не футбольним.
    А ще погода просто "пречудова"
    kerch30
      kerch30, 05.05.2019 20:43
    +3
    Якщо Суми лишать, то перемоги до Карпат прийдуть. У Винники на дербі прийдеться іздити
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 05.05.2019 20:30
    +3
    kerch30, 05.05.2019 20:15
    Він в Харків на футбол іздив, сподівався на перемогу. Назад пішки йшов
    Ігор Сайко
      Ігор Сайко, 05.05.2019 22:44
    +1
    Єдине слово що характеризує карпати вівці! Місце команди перша ліга.
    kerch30
      kerch30, 05.05.2019 20:15
    +1
    ll_pogulianka_ll, 05.05.2019 20:09
    Я бачу"лємбергу" цікаво тільки на гілці "Карпат" ,щось я тебе вчора небачив після гри "недовереса" Можеш не відписувати,твої гнилі коменти згорнуті
    Він в Харків на футбол іздив, сподівався на перемогу. Назад пішки йшов
    kerch30
      kerch30, 05.05.2019 19:49
    +1
    Львів - футбольне місто. 7 голів на день міста на двох. Сіро-буро-малинові леви. 8 голів (Підківка)
    Omen
    online
      Omen, 05.05.2019 19:03
    +1
    Брати гадюкiни спивають!
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 05.05.2019 22:53
    0
    курпати вже 8 років просяться в першу лігу і ніяк не збудеться їхня мрія. Вже через кілька матчів буде впевнене останнє місце і заповітна мрія в пердив. Молодці, заповітна мрія вже на обрії. Даю 100 % на останнє місце.
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 05.05.2019 22:39
    0
    які то карпати, то 3,14дараси.
    Ростик Карпа
    Ростик Карпа, 05.05.2019 22:21
    0
    Одних у вищій шістці всі тлумлять... Других у нищій.... Що за жестьь
    Roma Ukraine
      Roma Ukraine, 05.05.2019 21:37
    0
    невдалий вікенд для Львова - одні інваліди вчора 5 получили, інших сьогодні суддя закопав, день міста получився не футбольним.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 05.05.2019 21:36
    0
    I_LOVE_UKRAINE, 05.05.2019 20:46
    Хотів прокоментувати саму гру, але...Але для чого потрібні комментарі по грі на гілці Карпат,(?) якщо є провокатор "PFCLviv", який вкотре ображає вболівальників, футболістів, тренерів, вже й експертів футбольних.
    Для чого потрібні комментарі по грі (?), ящо є провокатор "PFCLviv" розпалює ворожнечу і ненависть в футбольному середовищі. Для чого потрібні комментарі по грі, якщо пишучи комментар, ти зразу наражаєшься на якесь хамство, на якссь образи, та навіть нічого не пишучи - всерівно виливається цілеспрямовано бруд на вболівальників і клуб!
    Маю надію, що ці відверті і систематичні провокації зі сторони "PFCLviv", в вчерговий раз, не залишуться непоміченими.
    Земляк,не псуй серце!!!Він примітивна особа,в якої на меті тільки одне-стаття про "Карпати" де можна себе "проявити".Його висери невартують навіть курячого посліду!В мене його риганина згорнута і маю чистий спокій Вдачі тобі!
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 05.05.2019 20:40
    0
    Боже яка убогість, яка бездарна команда. Футбол у Львові похований, таки дійсно похований. Ну що, краще буде людям з грошима. Останні віддають, кілька сотень підтримують, і плювати цим піжонам на місто, на людей. Щирі вболівальники наберіться терпіння на роки. З Інгульцем у першій лізі теж буде грати не просто.
    PFCLviv
      PFCLviv, 05.05.2019 19:59
    0
    Дивимось на турнірну таблицю! Ось це резулютат діяльності супер пупер співаючого менеджера смалійчука!