| Оновлено 04 травня 2019, 15:04
1345
0

Сумський ШВСМ-СумДУ залишається в чоловічій Суперлізі

В четвертому матчі серії за збереження місця в еліті сумчани перемогли «Локомотив-ХДВУФК-1»

1345
0
У суботу в харківському спортивному комплексі «Локомотив» пройшла четверта гра серії до трьох перемог за право грати в чоловічий волейбольної Суперліги на майбутній сезон. Місцевий «Локомотив-ХДВУФК-1» знову зустрічався з сумським клубом «ШВСМ-СумДУ».

Як і напередодні, суперникам довелося грати п'ять партій. Найтривалішим тут виявився перший сет, який завершився з рахунком 31:33 на користь гостей.

Після цього залізничники перехопили ініціативу і зуміли взяти дві наступні партії 25:22 та 25:20. Однак в четвертому сеті знову сильнішими виявилися сумчани 18:25.

Долю матчу і, як виявилося, всієї серії вирішив тай-брейк. Довгий час команди не хотіли поступатися одна одній, але ближче до завершення партії гості вийшли вперед 11:13. Харків'яни зуміли вирівняти становище і зрівняли рахунок 13:13, але потім два очки виграли волейболісти «ШВСМ-СумДУ», які і стали переможцями не тільки у матчі, а й зберегли за собою місце в числі кращих українських команд на сезон 2019-2020 років.

Чемпіонат України з волейболу. чоловіки
Перехідні матчі за право грати в Суперлізі
Харків. 4 травня
«Локомотив-ХДВУФК-1» (Харків) - «ШВСМ-СумДУ» (Суми)

Волейбол | 09 травня 2024, 16:55 0

Один із них проходив без глядачів і завершився внічию 2:2, у другому українки перемогли 3:2