Українець відкрив рахунок на 25-й хвилині

7098
0
ФК Генк. Руслан Малиновський

Сьогодні «Генк» 7-му турі плей-офф чемпіонату Бельгії вдома приймав «Антверпен». Руслан Малиновський вийшов на поле з перших хвилин.

На 25-й хвилині Малиновський ударом з пенальті відкрив рахунок в матчі, а на 66-й хвилині був замінений. «Генк» розгромив суперника з рахунком 4:0.

«Генк» - «Антверпен» - 4:0
Голи: 1:0 - 25, пенальті Малиновський, 2:0 - 55 Саматта, 3:0 - 57 Іто, 4:0 - 90, пенальті Хейн.

«Генк» - Вуковіч, Уронен, Деваст (Сейгерс, 89), Мехле, Айду, Хейнен, Малиновський (Ваутерс, 66), Берге, Троссард, Іто, Саматта (Гано, 83).

«Антверпен» - Болат, Юклеред, Арсланагіч, ван Дамм, Говеа, Ятабаре, Бабі (Овусу-Ачеампонг, 63), Харун, Іву Родрігеш (Болінгі, 77), Давід Сімау (Рафаелов, 67), Мбокані.

Попередження: Мбокані (35), Говеа (52), Бабі (59), Іву Родрігеш (64), Харун (66), Арсланагіч (81).

Ця перемога дозволила «Генку» закріпитися на першому місці в плей-офф, а «Антверпен» як і раніше йде третім.