Шахтар стежить за лівим захисником Ренаном Лоді
«Гірники» приглядають заміну для Ісмаїлі?
Лідер турнірної таблиці української Прем'єр-ліги «Шахтар» знаходиться серед клубів, які цікавляться лівим захисником «Атлетіко Паранаенсе» Ренаном Лоді.
Крім «гірників» бека також ведуть «Атлетіко», «Реал», «Ювентус» та «Лілль».
21-річний футболіст, незважаючи на досить юний вік, вже встиг чимало пограти на професійному рівні в Бразилії. На його рахунку 65 матчів і 5 голів у всіх офіційних турнірах.
У січні нинішнього року «Атлетіко Паранаенсе» продовжив контракт з Лоді до кінця 2022 року, а тому купити бека, як очікується, буде непросто. Бразильський клуб не проти розглянути варіант з продажем свого таланту, але хоче отримати взамін не менше 15 мільйонів євро.
Нагадаємо, на лівому фланзі оборони «Шахтаря» ключовим гравцем є бразилець Ісмаїлі, якого при необхідності може підмінити українець Микола Матвієнко.
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Теніс
|
05 грудня 2025, 22:05
11
Слідкуйте за результатами українок на турнірах ITF цього тижня на Sport.ua
Футбол
|
06 грудня 2025, 01:02
0
Бразилець налаштований продовжити контракт з «Сантосом»
Коментарі 1
Популярні
Нові
Старі
В шахті ісму він замінить врятлі але по нарізці дуже сильний гравець