3946
2
ФК Миколаїв. Сергій Шищенко

Як завжди, в останній час, багатеньких на цікавинки виявився новий тур у першій лізі. У 26-му нас радували розгромами, хет-триками і окремими красивими голами.

Недавній претендент на підвищення в класі — «Інгулець» зумів перервати свою серію без перемог. Фіналіст Кубка України вдома розбив «Суми», які в новому році ще не забили жодного гола. Своїм першим хет-триком у складі Петрівців відзначився Дмитро Сула. Результативним «ударом скорпіона» побалував глядачів снайпер Акименко.

Різко випав з першої трійки «Металіст 1925». У цьому турі команда досить несподівано була бита «Миколаєвом» під проводом Сергія Шищенко — 0:3. Таким чином, боротьба за потрапляння до трійки загострилася і тепер харків'янам допускати осічок не можна. А в наступному турі команду чекає непростий матч з «Рухом».

«Дніпро-1» відпочивши (пропускав минулий тур), приїхав в гості до «Балкан». Дніпряни вже фактично забезпечили собі чемпіонство і тепер спокійно дограють першоліговий турнір. Але це не заважає їм і далі перемагати. Забивши двічі протягом двох хвилин команда Дмитра Михайленка взяла чергові три очки. У наступному турі офіційно може оформити собі прем'єр-ліговий статус.

«Волинь» скористалася осічкою «Металіста 1925» сповна і зуміла знову повернутися до першої трійки. Для цього лучани обіграли «Прикарпаття», причому зробили це в Івано-Франківську. Тепер підопічні Андрія Тлумака випереджають харків'ян на одне очко і відстають на два від «Колоса». Подейкують, фанатам гостей не вдалося як слід відзначити успіх: за піротехніку і надмірну радість їх завантажили в автобуси і видворили з міста.

Ковалівці в свою чергу зуміли перервати серію з трьох матчів без перемог. У цьому турі команда Руслана Костишина вдома мінімально впоралася з «Агробізнес» — 1:0. Головним героєм став Віталій Гавриш: спочатку півзахисник не забив пенальті, але через десять хвилин завдав точного удару зі штрафного.

«Авангард» та «Гірник-Спорт» видали єдину нічию в турі. Як і в першому колі команди розійшлися миром — 1:1. За краматорців у другому матчі поспіль відзначився хавбек Єгор Демченко, а за команду з Горішнього плавно своїм першим м'ячем відзначився захисник Олександр Головко, син екс-тренера молодіжної збірної країни.

Іван АНДРІЙЧЕНКО

Перша ліга. 26-й тур

1 травня, середа

«Інгулець» — «Суми» — 6:0
Голи:
Сула, 19, 43, 70, Коваленко, 36, Акименко, 40, 61.

«Миколаїв» — «Металіст 1925» — 3:0
Голи:
Войцеховський, 7, Кравченко, 39, Ковальов, 47.

«Балкани» — «Дніпро-1» — 0:2
Голи:
Когут, 61, Очігава, 63.

«Прикарпаття» — «Волинь» — 1:3
Голи:
Хагназарі, 20, Карпенко, 37, Бартулович, 44.

Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 22

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда

Схоже, Касільяс недооцінює Луніна. Забув, як над ним насміхався Кан?
Футбол | 24 квітня 2024, 12:20 18

Колумністу Sport.ua Олексію Сливченку не сподобалося одне з останніх висловлювань легенди «Реала»