0

Кіран ТРІПП’ЄР: «Тоттенхем надалі вірить у перемогу в ЛЧ»

Захисник «Тоттенхема» - про матч проти «Аякса»

instagram.com/ktrippier2

Захисник «Тоттенхема» Кіран Тріпп'єр прокоментував поразку своєї команди від «Аякса» (0:1) в півфіналі Ліги чемпіонів:

«Нам було важко в перші 20-25 хвилин. Нам не вдалося зупинити суперника так, як хотілося б, з пресингом, який ми демонструємо в кожній грі.

Думаю, ми з часом увійшли в гру і продовжували тиснути. Ми доклали всіх зусиль, щоб зрівняти рахунок у другому таймі.

Рахунок всього 1:0, на наступному тижні ми вирушимо до них і, сподіваюся, покажемо там хороший футбол.

Кейн і Сон, безумовно, є нашими ключовими гравцями, враховуючи їх атакуючі таланти - Сон відкривається, Харрі забиває. Але ми в команді завжди впевнені в тих, хто виходить на поле.

Льоренте забивав найважливіші м'ячі, Лукас Моура грає чудово, а Сон повернеться до наступної гри, так що ми вийдемо і покажемо все, на що здатні.

Звичайно, ми надалі віримо, що можемо виграти Лігу чемпіонів, в команді є надія. Наступної середи втрачати нам буде нічого, ми постараємося забити стільки ж, скільки забили «Манчестер Сіті». Все може трапитись».