Відбулися перші чвертьфінальні матчі Ліги чемпіонів

3689
1
ГК Нант

У Лізі чемпіонів прийшов час чвертьфінальних дуелей. Найбільш сенсаційний результат серед усіх перших поєдинків був зафіксований в Польщі, де місцевий чемпіон «Віве Кельце», який на минулому етапі важко пройшов запорізький «Мотор», впевнено розібрався із зірковим французьким «ПСЖ» - 34:24. Найрезультативнішими у складі польського клубу стали білоруські легіонери Артем Корольок і Владислав Куліш, які шість разів розписалися в воротах суперника.

Вагому заявку на вихід у Фінал чотирьох зробив угорський «Веспрем», який завдяки відмінному другого тайму (до перерви рахунок був рівним - 15:15) створив комфортний гандикап перед повторним домашнім поєдинком, оформивши виїзну перемогу з перевагою в шість м'ячів. Варто відзначити командну гру угорського клубу. У підсумковому протоколі забитими м'ячами відзначилися дванадцять з шістнадцяти заявлених на матч гравців «Веспрема».

Підтвердила статус фаворита в протистоянні з французьким «Нантом» іспанська «Барселона». Завдяки відмінній грі лінійного Людовика Фабрегаса, який закинув своїм землякам дев'ять м'ячів, чемпіон Іспанії заробив сім м'ячів гандикапу перед поєдинком у відповідь.

У протистоянні рівних по силам чемпіонів Македонії та Угорщини, сильнішими виявилися балканські гандболісти. «Вардар» здобув перемогу з рахунком - 31:23 і може комфортно себе почувати перед візитом до Угорщини.

Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися

Евертон – Ліверпуль – 2:0. Як травмувався Миколенко. Відео голів та огляд
Футбол | 25 квітня 2024, 05:40 7