0

Юнацька збірна України посіла третє місце на турнірі в Італії

В заключній зустрічі українці обіграли Словенію

АФУ

Підопічні Віталія Одегова зуміли здобути перемогу в останньому матчі міжнародного турніру в Італії, яка принесла їм бронзові нагороди. Перед цим українці поступилися Іспанії (2:6) та Італії (1:4).

Після безгольового першого тайму українці зуміли розпочати другу половину з дебютного голу Олега Негели у рамках «Torneo Delle Nazioni». Перед заключною десятихвилинкою зустрічі свій третій м’яч на турнірі забив Денис Бланк, який став найкращим бомбардиром нашої команди. Натомість, остаточний рахунок у зустрічі результативним ударом встановив Ярослав Квасній.

Протягом останніх шести хвилин обидві команди експериментували з грою у п’ять польових, але змінити рахунок у зустрічі їм це не допомогло.

Україна (U-19) – Словенія (U-19) – 3:0 (0:0)

Голи:
Негела (21), Бланк (29), Квасній (34)

Збірна України (U-19): Дмитро Щипчик (Євгеній Козлов, 21) – Артем Литвиненко, Максим Сехов, Мар’ян Масевич, Денис Бланк – Едуард Волков, Едуард Нагорний, Олег Негела, Петро Сенюк, Владислав Музиченко, Андрій Британ, Ярослав Квасній, Микола Гуйван

Тож, цим матчем юнацька збірна України завершила свій квітневий етап підготовки до фінальної частини Євро-2019. Наступний навчально-тренувальний збір «жовто-сині» проведуть наприкінці травня.