|
2530
0

ПЛЄХАНОВ: «У Дніпрі виконали завдання - повернули серію додому»

Керманич «Запоріжжя» вірить, що команда переможе у вирішальному матчі бронзової серії

ФБУ. Валерій Плєханов
Головний тренер «Запоріжжя» прокоментував поразку команди від «Дніпра» в четвертому матчі бронзової серії Суперліги. Гра завершилася з рахунком 92:77. Рахунок в серії - 2:2.

«Хочу привітати« Дніпро »з перемогою. Вони сьогодні грали краще. Аналіз гри дуже простий. Сьогодні в боротьбі програли у всьому. Програли в бажанні, програли в концентрації, програли в дрібницях. У баскетболі немає дрібниць. Після першої перемоги ми тільки говорили про першу чверть. На жаль, все домовленості не подіяли.

Ми не зупинили цей натиск. -12 очок з першої чверті так і висіли дамокловим мечем, який ми так і не зуміли від себе відвести. На виїзд в Дніпро ми виконали завдання-мінімум: повернули серію додому. Розраховую на допомогу наших уболівальників і на наші кільця в п'ятій грі. Вірю в те, що все буде добре», - сказав Плєханов.

Вирішальна гра серії відбудеться 30 квітня в Запоріжжі.