Російський форвард відреагував на видалення саркастичними оплесками

4818
2
Twitter. Александр Овечкін
Російський хокеїст Александр Овечкін заробив вилучення до кінця гри за оплески на адресу рефері матчу. Подія трапилася в шостому матчі серії першого раунду плей-офф Кубка Стенлі, в якому «Вашингтон Кепіталз» в гостях програв «Кароліні Харрікейнз» з рахунком 2:5. Рахунок в серії зрівнявся – 3:3.

За хвилину до кінця гри капітан столичного клубу заробив вилучення. Він вдарив суперника ключкою, за що отримав від суддів двохвилинний штраф. Нападаючий відреагував на це рішення саркастичними оплесками, за що був покараний ще 10-ма хвилинами штрафу.

Нагадаємо, що в третьому матчі плей-офф серії Олександр Овечкін влаштував бійку з Андрієм Свєчниковим і нокаутував свого співвітчизника