Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Ліга Європи
| Оновлено 19 квітня 2019, 02:48
1451
0

Петер ЧЕХ: «Утримати двічі ворота сухими з Наполі – це позитив»

Голкіпер «Арсеналу» задоволений організацією гри своєї команди в захисті

| Оновлено 19 квітня 2019, 02:48
1451
0
Петер ЧЕХ: «Утримати двічі ворота сухими з Наполі – це позитив»
ФК Арсенал. Петр Чех
Голкіпер лондонського «Арсеналу» Петр Чех був відносно без роботи в матчі-відповіді проти «Наполі» (1:0) в рамках 1/4 фіналу Ліги Європи. Його команда контролювала гру і закріпила своє місце в півфіналі турніру. Воротар після гри розповів журналістам:
 
«Це була дуже складна гра, але ми зробили її простіше, тому що грали дуже добре. Ми непогано контролювали гру і здорово захищалися. Команда забила гол, який був дуже важливий, це дало нам велику перевагу після першого матчу. Потім створили ще кілька хороших можливостей і могли забити другий гол.
 
«Наполі» – фантастична команда, яка завжди забиває багато голів, особливо вдома. Так що утримати двічі ворота сухими, очевидно, є позитивним результатом. У нас все добре, і ми можемо бути задоволені нашою організацією гри в захисті. Сьогодні ми забили у важливий момент. Ми хочемо продовжувати боротьбу. Сьогодні прекрасний приклад того, що, якщо ви граєте в команді і допомагаєте один одному, то все буде в порядку».
 
Оцініть матеріал
(1)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Сенсаційний лідер. Як виглядає таблиця УПЛ після нічиєї Шахтаря
Футбол | 07 грудня 2025, 06:23 25
Сенсаційний лідер. Як виглядає таблиця УПЛ після нічиєї Шахтаря

Лідером після першого кола турніру несподівано став черкаський ЛНЗ

WBC виступила з офіційною заявою щодо Олександра Усика
Бокс | 07 грудня 2025, 07:22 0
WBC виступила з офіційною заявою щодо Олександра Усика

Організація вважає боксера одним із найкращих в історії

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.