Мессі дублем у ворота МЮ дістався позначки в 45 голів в сезоні

Аргентинець в першому таймі, по суті, вирішив усі питання

Мессі дублем у ворота МЮ дістався позначки в 45 голів в сезоні
© twitter.com/FCBarcelona

У першому таймі матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів «Барселона» перемагає 2:0, а в ворота «Манчестер Юнайтед» дубль оформив Ліонель Мессі.

Форвард дістався позначки в 45 голів за сезон.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    kvlad200760
      kvlad200760, 17.04.2019 13:07
    +1
    Певна річ що для папи Римського Бог один і то не Мессі,але для вболівальників на сьогодні Мессі то футбольний бог однозначно і якщо йому не дадуть Золотого м*яча цього сезону ,а можливо він виборе й Золоту бутсу,то це буде велика футбольна несправедливість.
    Vel Azazelo
      Vel Azazelo, 17.04.2019 13:00
    0
    Лучший комплимент Лео сказал Папа римский - "Месси великолепен, но...он не бог"
    anaytkuzmichev
      anaytkuzmichev, 17.04.2019 01:39
    -1
    Скоро лето и вы хотите выглядеть рельефным, подтянутым и с прессом вместо пуза ? теперь это возможно всего за 7 дней да ещё ничего не делая (без диет и спорта)! Опробовал лично: пузо уходит само собой и проступают кубики уже через неделю и делать ничего не надо да и цена вопроса копеечная. Вот сами почитайте ---- http://most.tk/oprese
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 17.04.2019 00:52
    +8
    Поздравляю Месси с юбилейными голами, 10 в этой лиге чемпионов и 110 за все время в лиге чемпионов! Теперь в ближайшее время ждем 600 гол в официальных матчах за Барселону, сейчас 597.
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 17.04.2019 00:36
    +6
    Месси "щекой" кладет банку из-за пределов штрафной!! да еще низом! А Де Хеа не удивил, вратари последнее время паршивые практически все ((((
    aka_MIK
      aka_MIK, 16.04.2019 23:57
    +14
    Сегодняшний день подвел черту под вопросом - кто гений, а кто догоняющий
    sergeua
      sergeua, 16.04.2019 23:32
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Месси выдает феноменальный сезон. А Де Хеа поднасрал.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 16.04.2019 22:45
    +13
    а ще гольові напишіть. у нього статистика цього сезону взагалі суперська
    aka_MIK
      aka_MIK, 16.04.2019 23:57
    +14
    Сегодняшний день подвел черту под вопросом - кто гений, а кто догоняющий
    viktor112007
    online
      viktor112007, 16.04.2019 22:45
    +13
    а ще гольові напишіть. у нього статистика цього сезону взагалі суперська
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 17.04.2019 00:52
    +8
    Поздравляю Месси с юбилейными голами, 10 в этой лиге чемпионов и 110 за все время в лиге чемпионов! Теперь в ближайшее время ждем 600 гол в официальных матчах за Барселону, сейчас 597.
    sergeua
      sergeua, 16.04.2019 23:32
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Месси выдает феноменальный сезон. А Де Хеа поднасрал.
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 17.04.2019 00:36
    +6
    Месси "щекой" кладет банку из-за пределов штрафной!! да еще низом! А Де Хеа не удивил, вратари последнее время паршивые практически все ((((
    kvlad200760
      kvlad200760, 17.04.2019 13:07
    +1
    Певна річ що для папи Римського Бог один і то не Мессі,але для вболівальників на сьогодні Мессі то футбольний бог однозначно і якщо йому не дадуть Золотого м*яча цього сезону ,а можливо він виборе й Золоту бутсу,то це буде велика футбольна несправедливість.
    Vel Azazelo
      Vel Azazelo, 17.04.2019 13:00
    0
    Лучший комплимент Лео сказал Папа римский - "Месси великолепен, но...он не бог"