Малиновський вийшов на 1-е місце в рейтингу гравців чемпіонату Бельгії

Півзахисник збірної України проводить феноменальний сезон

Малиновський вийшов на 1-е місце в рейтингу гравців чемпіонату Бельгії
© ФК Генк. Руслан Малиновський
Півзахисник «Генка» і збірної України Руслан Малиновський повернувся на перше місце в рейтингу всіх гравців бельгійської ліги за даними InStat.
 
Даного прогресу українцеві вдалося досягти після вдалого поєдинку проти «Брюгге», за який 25-річний хавбек отримав 352 бали (найкращий результат InStat Index в турі).
 
Руслан продовжує лідирувати в чемпіонаті Бельгії за кількістю ударів по воротах (116) і за кількістю передач (2 183).
 
Відзначимо, що Малиновський в поточному сезоні зіграв 28 матчів в чемпіонаті Бельгії, в яких забив 9 голів і віддав 9 ассистов.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — zbirna.com

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 28.04.2019 10:15
    +1
    odiniznashih, 28.04.2019 10:10
    Да, в пятерке два игрока раскрытых Вернидубом.
    Да и Венгрии Петряк с Харатиным стали Чемпионами страны.
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 28.04.2019 10:10
    +1
    Да, в пятерке два игрока раскрытых Вернидубом.
    anaytkuzmichev
      anaytkuzmichev, 17.04.2019 01:40
    -3
    Скоро лето и вы хотите выглядеть рельефным, подтянутым и с прессом вместо пуза ? теперь это возможно всего за 7 дней да ещё ничего не делая (без диет и спорта)! Опробовал лично: пузо уходит само собой и проступают кубики уже через неделю и делать ничего не надо да и цена вопроса копеечная. Вот сами почитайте ---- http://most.tk/oprese
    vitaha33
      vitaha33, 16.04.2019 22:10
    +5
    А на 5 місці екс-гравець Зорі Ерік
    wildstylezz
      wildstylezz, 16.04.2019 21:34
    +9
    Красавчик! Радует что он показывает шикарный футбол не только в чемпионате Бельгии, а и за сборную Украины! Был одним из лучших в первых двух матчах! Так держать! Урок молодым динамовцам и шахтеровцам как рости в профессиональном плане а не сидеть в золотых клетках!
    jetcrow
      jetcrow, 16.04.2019 20:58
    +6
    Superstar!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.04.2019 20:40
    +11
    Молодец.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.04.2019 20:40
    +11
    Молодец.
    wildstylezz
      wildstylezz, 16.04.2019 21:34
    +9
    Красавчик! Радует что он показывает шикарный футбол не только в чемпионате Бельгии, а и за сборную Украины! Был одним из лучших в первых двух матчах! Так держать! Урок молодым динамовцам и шахтеровцам как рости в профессиональном плане а не сидеть в золотых клетках!
    jetcrow
      jetcrow, 16.04.2019 20:58
    +6
    Superstar!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 16.04.2019 22:10
    +5
    А на 5 місці екс-гравець Зорі Ерік
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 28.04.2019 10:15
    +1
    odiniznashih, 28.04.2019 10:10
    Да, в пятерке два игрока раскрытых Вернидубом.
    Да и Венгрии Петряк с Харатиным стали Чемпионами страны.
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 28.04.2019 10:10
    +1
    Да, в пятерке два игрока раскрытых Вернидубом.