ГВАРДІОЛА: «Працюю з Ман Сіті не для перемоги в Лізі чемпіонів»

Ліга чемпіонів - не головна мета наставника

ГВАРДІОЛА: «Працюю з Ман Сіті не для перемоги в Лізі чемпіонів»
© twitter.com/ManCit

Перед матчем-відповіддю 1/4 фіналу Ліги чемпіонів тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола розповів, навіщо перейшов роботу в цю команду.

«Багато хто говорить, що я повинен виграти Лігу чемпіонів з «Манчестер Сіті». Але, чесно кажучи, я працюю з командою не для перемоги в Лізі чемпіонів. Я працюю тут, так як хочу, щоб команда грала в той футбол, який мені подобається. І саме так вона виступає останні 20 місяців».

«Звичайно, особисто я хочу виграти Лігу чемпіонів. У «Баварії» я виграв усе, крім Ліги чемпіонів, і це мій провал. Тут же для мене найважливішим турніром є АПЛ. Чемпіонат Англії - це турнір, де ти повинен постійно тримати рівень, щоб домогтися успіху».

«Нам хочеться виграти Лігу чемпіонів, але це не єдина мета», - сказав Гвардіола.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sky Sports

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    bzzzzz
      bzzzzz, 17.04.2019 11:20
    0
    ссыкло в своем репертуаре
    «ФФУ – М а ф і я!»
      «ФФУ – М а ф і я!», 16.04.2019 20:19
    +3
    Сергей Долина, 16.04.2019 20:08
    Странное высказывание, я пришел в Манчестер Сити не выигрывать лигу чемпионов, но я очень хочу выиграть лигу чемпионов.
    А это отмазка на тот случай если он ее не выиграет. Понятно что каждый нормальный тренер ставит перед собой самые высокие цели
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 16.04.2019 20:08
    +2
    Странное высказывание, я пришел в Манчестер Сити не выигрывать лигу чемпионов, но я очень хочу выиграть лигу чемпионов.
    «ФФУ – М а ф і я!»
      «ФФУ – М а ф і я!», 16.04.2019 20:19
    +3
    Сергей Долина, 16.04.2019 20:08
    Странное высказывание, я пришел в Манчестер Сити не выигрывать лигу чемпионов, но я очень хочу выиграть лигу чемпионов.
    А это отмазка на тот случай если он ее не выиграет. Понятно что каждый нормальный тренер ставит перед собой самые высокие цели
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 16.04.2019 20:08
    +2
    Странное высказывание, я пришел в Манчестер Сити не выигрывать лигу чемпионов, но я очень хочу выиграть лигу чемпионов.
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 17.04.2019 11:20
    0
    ссыкло в своем репертуаре